Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csáóó
csssőőőőő
Na én elpályázok , mert holnap meló. Szasztok
Estét srácok!
fotosop van magyar és krekkelt....
Ok. Csak gondoltam téged is úgy hivnak mint engem, nekem mindig azt mondják ha hivnak, hogy "gyere ide"
6743
Na ez abeszéd
elnézem azt a tegnapi (6473-ast)......na
AZT A PICSA esik az a kúrva eső nálunk is .
Én tutira megyek nagyon nyomják ezt a globális felmelegedéses sztorit ha netalántán elöntené a földet a sok víz akkor vennék 1 yet skit és persze KAWÁT ja és zööd lenne az bizti
biztos befog!

VKINEK MAGYARNYELVŰ PHOTOSHOPJA?
Imént kinn voltam pár percre és az elmúlt 1 órában annyi eső leesett, hogy sirvatudnék fakadni ha végignézek az utcánkon
Heló
No azért a motorozásra még van jópár évem. A másik, hogy addig nem mehetek a másvilágra, mig nem lesz egy 2006-os almazöld 636-os kawám Egyszer csak beteljesül az a vágyam is
Szia Szkrács.
Nem a fenét dehogy nem fogsz te meg öregedni.
Azt kell mondani ,hogy jövőreis motorozniakarok meg az utánis,meg az után is
Ja itt is!
Sört árulok! Ez hasonlít a motorozáshoz! Nyáron fasza, télen meg lehet,de nem az igazi!
Időközben itt meg vihar készülődik. Esik az eső és úgy feltámadt a szél, majd leszaggatja a redőnyt Hülye ez az idő, februárban vihar
Engem is, a kamat külömbözet.
Mert a naccságos úrnak országot vezetni támadt kedve.
Kocsog ELQRO.
Nem kicsi sajna és nem is az egyszerű problémákról szól. Hát igen megöregedni nem fogok az biztos.
campos ez ütött
Baz amit a végén olvastam az elég vad! Nem is olyan kis betegség ez!
Téged a motorozás majd meggyógyít
Már mé lenne égő? De azért vigyázz magadra!

Az lenne az égő, ha így hívnának: Gyurcsány Ferenc....
Az biztos, mindig a gépet bújom Pedig roppant egészségtelen ez a mozgásszegény életmód. Bár nekem már úgy is mind1 az amúgy is szar dolgokon sokat már nem lehet rontani
Nem baj legalább többet vagy köztünk ,
Nem történt semmi, csak akkora égő hogy 23 évesen ezt kell irnom
Ez egy roppant összetett génhiba végül is. Bonyolult lenne leirnom, de ha kiváncsi vagy jobban a dolgokra, akkor ezeket olvasd el.