Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mék a jobb?
Neked túl sok a szabadidőd.
én meg álmodozok tervezgetek!

de nem unatkozom
Én tegnap három hónap után először ráadtam a gyújtást.
De nem indítottam be!
Szevaszok!

De király idő volt ma itt nálunk! +13 'C
Nem is hagytam ki a mocizást!
Ezeken nem vagyok.
A pokerstarson megtalálható vagyok éjszakánként...
campos73 néven.
azt nem szeressem!
Peradise poker v. Bwin
"Mester" fönn vagy a pokerstars.com -on?
pedig azt csak én tudok
9363 kössz a tippet de sajna nem tudok az elejéből vágni ,mert az fixen van hegesztve a vége szegecselt muszáj leszek levágni a tartót.
Kössz még egyszer
qrvára...
minnyá mehetek kártyázni megint...
fene a jó dógomat...
de virgoncok vattok!
kora reggel
Kapott a rendőrtől helyszíni bírságot?
Vagy a felső végéből vágsz le,de akkor rámegy a kis márkajelző táblád/bár attól függ az is hogy van rátéve!/,de akkor maradhatna ez a rögzítés,nem kellene bilincs.Ha viszont az alsó végéből vágatsz,akkor azt le kell vágni róla,úgy pedig a helye valamennyire meg fog látszani még akkor is,ha szépen megpróbálod szintbe csiszolni!Én a felső végét vágatnám feláldozva ezzel esetleg a kis táblát!De ha az is ragasztott,akkor azt finoman lefejtve újra lehetne ragasztani.SZERINTEM!
Hij de jó kis 9 órás pókerversenyen vótam.
Szia az eu-ringen szoktam virgonckodni,közúton már nem nagyon merek( de mindenre kapható vagyok),te melyik v. laksz?
Basszus lemaradt ...... Amúgy nagyon faszán néz ki a vasad
Na 9363 vágod te,hogy én miről beszélek .Amúgy most is vágja nekem a lángokat ha én úgy akarom. Azt mond meg nekem,hogy lehet eltüntetni a tartó nyomát? ,mert nekem sajna hegesztett tarom van és csinálnom kell bilincset.
hali
valaki irna nekem erről a gumiról valamit!
avon viper sport
Nézd meg a képeimnél,hogy milyen hosszú volt,és milyen lett - 11 centivel!A hangja meg k.rvára kemény lett!Veri a lángot is azóta.
Helló!Tesómnak ugyanilyen hatosa volt,és tavasszal nem akart neki beindulni.Megnéztük,és kiderült,hogy a pumpa döglött meg.Szétszedtük,egy egészen egyszerű kis szerkezet.Van benne egy kis megszakítószerűség.Nagyon finom csiszolópapírral megcsiszoltuk,és már működött is!Soha többet nem volt vele baj.Beoxidálódott.Bár ha neked menet közben állt meg,akkor nem tudom!Mindenesetre egy kísérletet megér!Csak jól figyeld meg,hogy mi hol van benne,hogy össze is tudd rakni!Amúgy nem bonyolult.
Köszi a gyors választ. Csak egy kicsit drága a pumpa, meg eggyik pillanatról a másikra romlott el, pont előzés közbe. Akkor először megnézem,h mi lehet vele aztán marad a rendelés. Mégegyszer köszi.
Ha a helyedben lennék, már régen megrendeltem volna.
Mindíg legyen tele a tank!
A pumpát meg nézesd meg vagy cseréld ki!
Igen én is azt vizsgálgattam, méregettem,hogy nehogy ronda legyen mert csak ez az 1 dobom van nem szabad elszúrnom .
Akkor ha azt mondod marad a 10cm elég sztem is. kíváncsi leszek a parasztok meg a rendőr bácsik reakciójára