Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!

Na,megjött ma az új nyitott kipufogódobom!Felszereltem és nem rossz a hangja!Kicsit szokatlan még!6-7000rpm-ig méllyebbecske utána visítósabb,üvöltősebb!Eleinte még be nem melegedett elég torpanós,fulladós volt,de csak kicsit húztam olyan 3-4rpm-ig.
Jóccakát neked
én is
Na srácok zuzdázok aludni holnap reggel meló. Szasztok
Köcce Pityu
a szin bizony nem mindegy!
meg kék meg piros.meg....milyet akarsz
van fekete is
Ok értem sok szerencsét remélem hogy össze jön neked ez a ruha szerintem nagyon jó minőségű ruha.
CrazyJoe nem akarlak megbántani jól néz ki a ruci amit árulsz de nem ződ v. fekete ez az egyetlen bajom vele. Bocsi
Pityu nekem annyiból előnyöm van,hogy el tudok menni személyesen, hozzám aránylag közel van.
előzmény?
636 gyári szűrő száma:16097004
Járj barátom szerencsével ÁMEN. , ,
Go nagyon frankó ruhák ezek a TSCHUL bőrruhák,csak ha megrendeled ne úgy járj mint én,mert én is ilyet akartam csak matt feketében.
axo-t meg 85-é
ok köszi köszi!
Hát ja a Berik az jó csak sok embernek van.De azért tetszik az is,majd meglátjuk tavaszra mennyi zsé lessz.
BZ az ár sztem mindíg ennyi de meg adom az oldalt aztán nézd meg én azt mondom ((www.motorosborruha.hu)).
Köszi Go
100.000ért már lehet venni Beriket!
Magyaroknál igen befutott márka lett! Nézzetek olyat is!
akcioban vagy mindig ennyi az ára.
LieBiNG jól néz ki a rucid . BZ 88,000 pézecske
go
ez a ruci mennyi lové?
Nekem fekete a kabát is nadrág is sőtt még a vászondzsekim is.
na a kép
Igazából nekem mindegy lenne,hogy zöld-fekete (ez megy a mocihoz ) v. simán fekete mindegyik tetszik. Csak az a baj még nincs itthon ez az én igazi nagy bajom .