Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeretnék olcsóbban hozzájutni, mint a bolti ár. És veszek egy fehér suomy csizmát is hozzá, amit szintén a parilla árusít.
Diplomázz le, rakj le egy-két minimum középfokú nyelvvizsgát, közben tegyél le egy erősen kétkezi szakmát, mondjuk CNC gépkezelő és irány külföld. Ez a jó élet receptje.
Én ebből indultam ki... meg abból hogy azt mondták hogy a ruha nyúlik egy keveset... (elvileg 1 számot)
Nézd meg ezt:
Szevasztok! Lennek egy kérdésem hozzátok mert itt már sokan tapasztaltak vagytok és élitek az életet elöttem áll a tövábbanulás leehtösége és megszeretném kérdezni hogy most minek van nagy jövöje ( szakma, mi keresett mit fizetnek meg jol) köszi szépen!
Nálunk meg ilyen éppen egy kis kaviccsal megszórt pöcegödör
Utálom ááá.
Legalább felszáradna az út és nem esne az eső tuti kerülnék egyet!
Szerencsére nálunk aszfaltozott az utca,de vizes,trutyis!
Jaja,nem szeretem idők ezek!
Jaja. Mostmár nekem is nagyon hiányom van. Az elmúlt télen azért 2hetente kitudtam jutni egy-két körre, most viszont már karácsony második napja óta nem tudtam kivinni a gépet. Vagy minusz tizensok fok volt vagy esett vagy havazott vagy az előttünk lévő út csupa pocsoja
Minden nap megnézem a mocit a garázsban!
Elmúlhatna már ez a taknyos idő!Mehetnékem van!
Nincs mit.
Én sajnos ezt nem tudom!De gondolom a bukó miatt kérdezed,mert szert szeretnél tenni rá a kiállításon!
Nem tudjátok, hogy a Parilla kint lesz a kiállításon? Tavaly kint volt?
Igazad van!Jogos!
Kawás megkapja olcsóbban is. Az az igazság, hogy mikor kitoltam a motort kikönyörögtem hozzá egy 200 000 körüli ruhát, ami ez a ruha. 190 000-volt azt hiszem egész pontosan. Most bejönnek a '09-es ruhák megint csillagászati áron a '07 és '08-asok pedig elfogynak, viszont ruha mindig kell, főleg tavasszal. Ami pár hónapja még 190 000 volt azt most adja oda egy akárkinek 60%-os áreséssel? Akkor inkább rohadjon rám.
Én ezt szúrtam ki!(a képen be van karikázva)!
Egy picit drágán eladó!Most akciósan kerülnek ennyibe a Superzone-nál újonnan!
Engem vállasnak mondanak. Ahogy te is mondtad a próba a biztos.
Köszi Szkráccs!
Az ami kint van már eladó, van egy új Monza sprint 1 részes hófehér, csak éppen rám szabják, mert felül picit bő volt, pedig M-es ruha. Tennem kell fel új képeket, mert lassan elavulok.
Azért nem vagyok annyira vállas!Olyan hasonló mint te!
a 48-as egymilió százalék, hogy kicsi lenne
Sisakra visszatérve, úgy döntöttem mégis a szerelmem fogom megvenni:

89 900 Ft

Kiveheto légszurobetét, ECE 22-05 szabványminoség Csúcsminoségu hipo-allergén belso, USA szabványminoség Hangelnyelo polimer héj, Ultrakönnyu súly, Szélelvezeto ergonómikus kiképzés, Karc-, és páramentes sisakplexi, Törésbiztos karbon-kevlár külsohéj-betét Biztonsági plexizár Ütésálló külso héj, Gyorskioldó sisakzár, Belso tarkóprotektorok, Két külsohéj-méret "D" -gyurus gyorskioldó sisakzár, Külso szelloztetoszelepek. A sisakok ára átlátszó plexivel értendo.

http://parilla.hu/new/img_popu...

http:/
/parilla.hu/new/img_popu...


http://parilla.hu/new/img
_popu...


Vélemények?