Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hel fém fékcsőszettet Bocy elvitte.
ezügyben már ne írjatok
Sziasztok,

Van egy felesleges első Renthal lánckerekem 07-08 ZX6R-hez, 14 fogas, 100 km-et ha volt használva.
4-5 ropiért vihető, ha kell postázom és az benne van az árban...

peace ;)
Nekem hátulról vettek ki, combból.... hát elég volt ez az egy is, nem kell mégegyszer műteni!
Nofene keresztszalagnál még mindig ez első szalagból pótolnak. Nekem már kétszer műtötték ugyan azt a térdemet szalaggal. Lassna már több lyuk van azon a lábamon mint a rákóczi úti kurvákon
Hétvégén valaki Mezőberénybe?
adatlapomon fent van.. harminc 33 nullaharom 2tizenot.
kuld el a szamodat erdekel az elso labtarto
Az élmény az maradandó pedig azt miondták ha hagyom magam elöbb szabadulok erre egy vadállat .... na de hagyjuk is,mert már a gondolat is fáj .
Kösz meg lesz a jobbulás
Télre már el is felejted az egészet. Csak az élmény megrázó, hogy felpróbáltak (Bocs, de ezt nem hagyhattam ki)
Jobbulást de most komolyan
Ja a denso is hiányol már tudod te is a denso szellemiség a spirit
whiskey -vel hadi lábon állok de a jó magyar pálesz majd rendbe rak azért kösz
Nem vészes ám amúgy vágnak itt vágnak ott aztán meg is van ám csak utána szar egy kicsit
A jobbulás meg meglesz rem.
, , , nem is olyan vagyok olyan más
A kétoldali nem egy leány álom de hát nem kellett volna megemelnem magam azaz anyukám mondta hogy kiskoromba csak 200kg-ra lettem hitelesítve én meg 250-et emeltem + 1 sör , .
Hát nem örülök ennek a szar időnek néha úgy fáj majd be szarok
Szevva Go!
Mar epp akartam kerdezni mivan mer nem lattalak meloban ... jobbulast baszod..igyal egy whiskeyt az joe szerint is segit
Sziasztok!
Eladó Kawasaki ZXR636 típusú 2005-2006-os évjáratú motorhoz bontott blokk, akár darabokban is, de leginkább egyben.
Érdeklődni csak telefonon!
0620/9116246
'Méé, seggbe is kúrtak?
Csak vicc volt :))
Engem is műtöttek sérvvel, 8 hét után mentem vissza dolgozni, aztán egy év múlva meg kiújult... ráadásul kijött a másik oldalon is, most meg fosik a picsám az újabb műtéttől. Te legalább már túl vagy rajt, jobbulást !
már egész stabilnak érzem!
De neked most ez a fos idő sem tesz jót mi?
Kösz bátya alakulgat de nehezen nagyon
Kösz javulgatok. csak baszott nehezen ülni is alig tudok néha , .
Jobbulást neked is és azért óvatosan .
szevasztok.
Gondoltam szolok,h vettem egy 07-es paripat.
Majd zaklatlak benneteket kerdesekkel.
udv
jobbulást
Fasza! Jobbulást!
Nekem a térdemet műtötték februárba és májusba- keresztszallag, oldalsótartó szallag és porc....csak most kezdhetnék motorozni, de ki az aki kibírja? Másfél hónapos volt és motoroztam....
Csak laza kétoldali ágyék sérvem volt 3.-án műtöttek és asszem egy jó darabig meló nuku + amikor más motorozott a jó időbe én nyomtam a kórházban az ágyat
Nekem már a Lime party után vége lett szezonnal sajna