Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is volt, még M1 is, de ez az M5 utcára teljesen jó! Nekem bevállt és most jó pár haveromnak is ez van fennt. Megvannak vele elégedve, de mindenki olyat használ amilyet szeretne!
Lehet megnézem azt is.

Pirelli diablo supersora-t is néztem Continental Race Attack-ot is és még sok mást.De a Pure valahogy megfogott talán ,mert Michelin már bizonyított nálam fene tudja. A lényeg hogy hogy 2 ct- lgyen vagy legalább is a szerkezete
Volt Metzeler Sportec M3 -m de nagyon gyorsan kopott aztán kipukkant 1000 volt benne .
Nekem Metzeller M5 van. Nagyon jó még hidegben is, hamar megmelegszik, már 7000-et tettem bele és nem látszik rajta a kilóméter... Szerintem megéri!
Beszarsz de nekem pl bejött a pilot power még hidegben is "faszán tapad" .De szeretnék házon belül kipróbálni mást is és egy két dolgot olvastam a pure -ról. De inkább azoknak hiszek akik használták rendesen .
strici meg ennek örülne kanegérdizájn
Hé perec ezt nézd, neked tuti bejönne

ordasnarancs
vegyél dánlopot valami lerugott d211, 212 vagy isten tudja mi a menő most, sportmax gp ilyesmit.

Mislenyt max a faszomra húznék
ehhez a modellhez a japáncseresznye illik a legjobban, de ha rám hallgatsz akkor azt csinálsz amit akarsz
De lehet nincs is belőle 2ct .. mindegy ,
Michelin Pilot Pure 2ct-t pacskert akarok venni a bringára.
Mi a véleményetek ?
pozitív és negatív tulajdonságokat kérnék róla


Sztem meg hagyd így, mert így is tökéletesen gyönyörű
Ennyi.
jó azt gondoltam....
narancssárga lesz, vagy piros!
Szerintem olyan színűre ami neked tetszik.
Hi! Olyan kérdésem lenne szerintetk milyen színűre kéne festeni a felnit?
mrmarcell keressél rá a szatunára most akcióznak mert leállnak a gyártással. Múltkor (kb 1 hónapja) még volt nekik 6 db és baráti áron
Keresd Stricit ő tud segíteni. Adatlapjan van elérhetősége.
96-os zx6-re keresek plekót. Valakinek esetleg jóárasítva?
Köszi,elemekre nincs szuksegem,csak tuning dolgokra.
Lanckerek,bukogomba,emelöszem,kipufogo,esetleg pc,ilyeneket vasarolnek,idomokat ,indexet nem.(palyagepem van)
Ha esetleg valami mas lesz irj nyugodtan.
2007 es zx6 alkarészek eladók.

Igy kompletten 65ezer forint.
darabokba,irj megbeszéljük.
viktor0321@freemail.hu
hali.van eggy üléspupom a 07'-es 6r-hez ha érdekel irj.
Szevasztok.
O7-es evjarathoz vana valakinek eledo extraja,barmi erdekelhet.
Bukogomba,fekkar,kuplungkar,kipufogorendszer,gatlo stb.ha van valakinek valamije ne titkolja
Sziasztok!
Eladó Kawasaki ZXR636 típusú 2005-2006-os évjáratú motorhoz bontott blokk, akár darabokban is, de leginkább egyben.
Érdeklődni csak telefonon!
0620/9116246