Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mosmá igy marad
Lőttem valamit a Kunmadarasi búcsúban..gyors az öreglány,azt kell mondjam / 236km/h 402m-en /.....,csak én voltam lassú és a 0.3-as reakcioidő miatt 15 centivel ,0.04mp-el elbuktam a döntőt.
utangyartottban ebayen talan tudok segiteni.
Igen :)
Helló. hátsó lámpában index is benne van, mármint integrált?
Köszönöm a segíccséget, nekem nem eldőlt, hanem 1 Óktávija törte le a konzol(t is)ról, és vele 1ütt hajlította el a fékpedált - és a lábam is - :( ...
Feltételezem valami olyan számmal kezdődik az új ára (bruttó), amit nem szívesen szeretnék hallani, de azért meghallgatnám
Itt lehet böngészni az alkatrészek között! Topiktagoknak -10%
http://kawasaki636.wordpress.c...
Van egy alig használt szétszedett Komár mopedem azt fel tudom ajánlani extra ként 3 első és 3 hátsó kerék +gumizva,mer ugye rekord hajhászásnál a faszom se cserélget gumit ezt ugye megérted ,
Megoldjuk, Crazy összetolja majd
Nekem már csak egy pannónia vázam maradt a garázsba meg egy powercommander

Talán az ép blokkod illene bele

Tesód remélem hamar felépül.
Jövőhéten lesz egy pár cucc eladunk a motorról! Zöld (HELL) fém fékcsövek, LEO Vince dob.. bla bla bla...
Esetleg valakinek a tulajdonában van eladó valami motor?
Jelenleg garázsban pihen... amúgy nem hiszem el ,hogy a váz és eleje kuka viszont a hátulja sértetlen, tankon egy kibaszott karc nincs... és azt mégis ,hogyan?
Tesóm ,viszont nincs a legjobb passzban... nagyon megviselte a sztori...
Jah és ebayen vettem.
Jaja... Nekem is az tört el anno. Első dolga volt, hogy kitört belőle a fékpedál. És *urva drága volt a pótlása.
Szia!

Újban tudunk segíteni ha érdekel.
hi! Valaki pénteken jön a Balcsira? Nyomhatunk egy talit Siófokfelé:)
jo lenne, de nem epiti fel, es en sem birom az enyemet. Pedig nekem nem tartana sokbol...
Van hely a tréleren.felrakjuk a Kurvafuttatóét és Buktakingét oszt a kettővel csak elértek valamit
a jobb oldali labtarto a 2005-08-as ZX6/636R tipikus "kopo-alkatresze".... anno volt 5db-om, mind elvittek, de ha lett volna meg 10db, mar az sem lenne meg... ha eldol a motor jobbra, szinte biztos hogy a fekpedal kitori magat a konzolbol...
Kafa, mondom beírok már mit keresek, erre látom, hogy II. helyre rangsoroltak, én is csatlakoznék az előttem szólóhoz... Szóljon akinek útban van : Jobb oldali lábtartó konzol (fékpedálostul (talán az egyébként is hozzá tartozik)), viszont maga a lábtartó nem igazán kéne...
Üdv Mindenkinek!

Keresek zx6r 05-06 évjárathoz zöld színű komplett idomszettet, jobb oldali lábtartó konzolt lábtartóval, km óra tartó konzolt és tükröket reális áron.
szabee82@gmail.com

Köszi
sok türelmet a hajdú bihariakhoz.kitartás, hátha legális elérsz valamit avval a kétes hírű csákóval.
Motoromat hozod?