Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

En bazeg. Csak kiformataltalak a telefonbol maj hijjal meg telefonbol. Holnaputan Meg Samson....rk :)
Ki jön Kunverebesre?
Nincs baja?
kawasaki zx 636 2002- es évjáratu alkatrészei bontából eladók. tel 06309492804


csináljuk meg!
extázzis motor....veszett egy színe lenne
Úgy döntöttem,hogy annak ellenére hogy üt a tárcsám kimegyek Lime party-ra ha törik ha szakad. Majd viszek egy vascicát is nehogy baj legyen vagy mást nem beállok a sorba aztán lepattintok 1-2 dolgot a bringáról én is lesz ám perecke 2 .

meggondolva én annyit nem akarok esni .... ,
Basszus nagyon sajnálom ... de mint ahogy mondtad is a tesód egészsége az első a motort meg majd helyrerakod.
Jobbulást kívánok neki így ismeretlenül is.
Persze, ez így normális! A legjobbakat tesódnak!
A motor is érdekel de tesóm egészsége az első. Egy biztos idén már nincs motorozás
Semmit nem tudunk róla...vagyis csak annyit hogy a kórházban van... Fullosan be volt öltözve így nem hiszem ,hogy komolyabb baja lenne... most van ultrahangos vizsgálaton.
Sajnálom, nagyon szép motor volt. Tesódnak nem lett semmi komolyabb baja?
Perec számát dobja már át valaki a mail címemre... köszi
Na ennyi volt a szezon. Tesóm lecsukta a gépet de nagyon... MErre vagy Perec? Van egy blokkom
kis pénzért Eladó!

KAWASAKI ZX6R 07-08

-power box - környezet védelmi tiltást kiiktatja (08-09 zx10R-hez is jó)

- 2 napot használt papír légszűrő

- TFI befecskendező elektronika proptech (japán motorokba)

06703405005 érdeklődj bátran itt
Srácok hátha valakit érdekel:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-6r_n
inja-7137796
A gyík elszaladt. Elvitte a cica.
Végignéztünk, végigteszteltünk mindent, amit a szervizkönyv ír és amit még ki tudtunk találni. Szétszedtük, minden rendben. Összeraktuk, minden rendben. Minden szervizkönyves teszten átment, minden határértéken belül volt.
Úgyhogy marad a hogy ez mégis akkor miért volt, és a hogy úgy tűnik rendben. Legjobb tippünk egy kh, ami a motor vibrációjának függvényében vagy jelentkezett, vagy nem.

Kapott még egy kis vérátömlesztést is, friss Motul 5100-ast. Ha már épp téma volt: szűrőcserével, rendesen hagyni pár órán át plusz kis döntögetéssel kicsöpögni, belemegy majdnem mind a 4 liter, csak pár csöpp maradt az alján (bele lehetett volna azt is tölteni, akkor elérte volna a max vonalat). Könyv is ezt írja: szűrőcserével 3.8, teljesen szárazon 4 l.
Mintha kicserélték volna. Oké, már volt 7.5k a régiben, de idén főleg túráztam vele, pályán ritkábban voltam. Mégis jól érezhető volt a különbség, az alapjárat hidegen is sokkkkal egyenletesebb lett, nem akart szétesni; finomabban jár, sokkal puhábban vált. Hétvégén szerintem megyek is és megjáratom egy jó kört
4 liter kell abba csikánók!mondjuk elmegy 2 vel is
Azt nem tudom szkóppal mit fogtok nézni az egyenáramú körön,de sok szerencsét hozzá. Én mondjuk egy egyenes vonalra tippelek aminek a teteje kicsit hullámzik.

A fesszab a gyanús amúgy annak meg kellene fognia fixen a feszt, nyilván azért ugrál a világítás mert hullámzik ahogy ép a generátor adja és nincs stabilizalva.

Amire meg adok 1% eselyt, hogy az egyik kabel szigetelese elnyirodott es szepen testre húz ha nekier mondjuk a vaznak.
Köszi
Ahha...
Okosabbat én se tudok mondani, majd írd meg mi volt a gyík.
Megyünk az asszonnyal külföldre, szóval vegyétek!

http://www.hasznaltauto.hu/7133844
finoman bánok vele! :) 4 liter belement! de amúgy most már jó a váltó is, semmi problémám vele!
Ezért mondtam, hogy nézz rá az olajszintre, mert ha túltöltöd olyan lesz a váltód mint a beton. Ha 4 liter olajat belenyomtál olajcserénél el is hiszem, hogy "taposni kell" ahogy korábban fogalmaztál. De a váltót NEM tiporjuk!