Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szasz Vazz!

Nem tölt rendesen. Előbb elkezdett indítózás után alapjárati melegítésnél remegni a tompított. Később tompítottat lekapcsolva már a ledes féklámpa is, pedig más fogyasztó nem volt. Pár hónapja egy benzinkifogyás miatti hosszabb indítózásba annyira lemerült, hogy be kellett tolnom.
Elsőre nyilván akkura gyanakodtam, és a feszek is erre utaltak (akku asszem 12.3 vagy ilyesmi elég alacsony volt, alapjáraton viszont kapott 13.8-14-et). Csere után az új, feltöltött akkuval jó is volt egy ideig. De aztán megint elkezdett a lámpa fénye remegni......

Talán #1: kontakthiba, amit a rezgés okoz - ezért remeg a fénye, ezért tud merülni a nagyjából megfelelő töltőfeszültség ellenére is, kézi mérő ezt nem tudja mutatni. Apám ma kiméri szkóppal.

Talán #2: generátor 3 fázisa közül az egyik diódája.

Talán #3: fesszab...

Szóval most éppen a méregetés következik, generátoré meg fesszabé.

Működni működik a vas, ha nappal kikapcsolt tompítottal megyek és ritkábban állítom le / indítózok újra, akkor semmi gond, de jobb lenne helyretenni még most, mert a hó végén elmegyek másfél hétre Horvátba, aztán ne ott szopasson be...
A könyve szerint 3.6 Liter megy bele. Ha teljesen száraz a blokk, csak akkor megy bele a 4 liter!
Mennyi olaj kell bele? 4 vagy 4,5 liter? mondjuk nekem most 4 van benne...
mi a gáz a géppel? lemaradtam.
Sziasztok!
2001 ZX6R 600J2 kompatibilis fesszab gyári számot tudna vki mondani? Ha mégiscsak arra lenne szükség...
Lassacskán körbetorpedózzuk az egész elektronikát
Idom szett az enyém a motort Digó országból ha jól emlékszem
Van gyári kawa olajam hozzá! Adatlap!
Sziasztok!
Egy 99-es ZX-6R boldog tulajdonosa lettem! Most szeretnék olajcserét csinálni rajta. Melyik olajat ajánljátok ezek közül?
http://filtershop.hu/spl/17476...
Előre is köszi a segítséget! :)
Zsolti, erről tudsz valamit, kié, mié volt?

zx10r
Motor nélkül is beengednek a slájmra? Csak mert szeretem a monsztert
Felmegy rá csak oda kell kötegelőpowertapezni
Legalább megveszed belőle a PC-t
De egyebkent rozsdamentes acelok hegesztesevel foglalkozom. A cegemnel egy du. Alatt raalakitom ha kell! Ha csak a felfogatas akkor 30perc.
Freon

Rakott mar fel oldaldobot 05re! Gyere el! Probald fel! Az ingyen van!
'05-re ez nem megyen fel sajnos, ha jól gondolom?!
Szia! Tudok segiteni! Adatlap!
új: kawasaki ivanics
használt: sugómotor baja
végkiárusítás! 50e!
nem azé! csk eltünté
Sziasztok

S.O.S.
Érdeklődni szeretnék, hogy nincs-e valakinek elfekvőben 99-es ZX6R-hez való (szemből nézve) jobb oldali "indextartó gumibak" ?
Vagy ha van egyéb infótok hogy hol tudnék beszerezni ilyet, akkor azt is megköszönném.

További szép napot mindnyájatoknak !
Kesőig tartott az ügyem,már nem értem oda időben
He hö?
Olyan nincs, hogy más elfoglaltság a szex megvár.....
Jössz azt kész pont, nem fogadunk el semmilyen orvosi igazolást
Lime Partyra Békés megyéből valaki? Csak mert mehetnénk eggyütt! :)
sajna más elfoglaltságaim vannak a madaras napon
A lime meg nem tudom oly messze van