Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Enyemet viheted fiam
Megoldjuk
szerintem és io ott leszek acsaláddal :) 1 napra.....ha adtok egy motort--....viszek sisakot is
Nekem rendbejött
Nagyon szépen köszönöm! ilyesmire gondoltam de nem tudom hogy a szerelő miért nem gondolt erre mert amikor kicserélte a kormánycsapágyat. A kopogás miatt vittem oda és ugy hoztam el hogy kopogott...
De mindegy ezt megnézetem még rajta és remélem megoldódik.
Még egyszer köszönöm.
A villahíd alatt van 2 körmös anya. Az alsóval húzol a csapágyon, a felsővel lekontrázod. Valószínűleg túl nagy a csapágy holtjátéka és " lóg " az eleje.
Hurkák vagytok ha fistok 120 le-től.ig kell 150-et vezetni 10 évesen
Hali srácok olyan kérdésem, lenne hogy mitől lehet az hogy amikor erősebben fékezek ropogó feszülő hangot ad a motor eleje, ha utána gyorsítok akkor is ezt csinálja csak halkabban.
Kormánycsapágyat cseréltem, féknyergeket meg minden csavart újra áthúztam és még mindig csinálja. ha csak megtolom a motort és úgy húzok egy erősebb féket akkor is csinálja... Valakinek volt hasonló esete vagy van valami tippje.
Előre is köszönöm
De azért kitalálhatnánk Lime partyra is valamit. Pl. Befoglalunk egy hektár területet a ZX6R fórumnak.
H I H E T E T L E N ! ! !
csak így megint én szoptam meg, nincs blokk.....és benne van a buli vagy soksok szt.pistába...
okéjó
O hát ez nagyszeru.ezt mutasd meg a rendorbatsiknak...adjuk vissza a jogos tulajnak..ügy lezarva..yard onnan kilép az ugybol ..es akkor mehetunk merugye nincs ügy..
ki voltam én? akinek kiárulta!
lassan ja
jaja
Lassan mostmár elmehetnénk sámsoniára......
de. egy jimmi nevezetű sánta csákó motorbalesete volt naná hogy más motorját törte ropira, na meg saját magát.
egy mezőkövesdi 636 blokkját hozták le erre felé hogy megtuningolják kunnmadárra. a blokk rejtélyes módon ki lett árulva a gazda meg törölheti szemeit, arra gondoltam te voltál.
az van-volt nálam?
kitöl húzta le?
de de!
mondom de!