Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na akkor már ketten vagyunk/leszünk.
Jön Chivas haverom is
Hát erre rákúrtál barátom mert idén indulok KUnmadáron a Kurvával 1000+ kategoriában és a Road&ride kat-ban is..
Tehát hozzd csak azt a whiskey..meraz minusz 2tized;)
legyen. ha tudok ott leszek. melyik napra gondoltál?
Leszarjuk az embereket Csak jöjjön össze a társaság :D utána mehetünk Kakucsra is :D
Mellesleg az elmúlt 3 évben nem voltam Madarason de azé jó lenne idén kinézni
bászki itten? kurvasok ember van itt. én tiszta antiszociális vagyok. rájadásul itt még motorolni se lehet egy jaóóót. kakucs vagy kecskemét? valamikor szeptemberben mikor már nincs 49 fok? vagy akár lehet nagyobb pálya is. szerettem én is madarasra járni 97-ben de az bizony régen volt már, meg kicsit másabb volt a hangulat. jók voltak a programok csak sok volt a kocsog.
zx6-9-10R hullámos új tárcsa eladó.10 e ft. vatta új.
akkor ez nem a hajdúsámsoni csávó volt, de ő is hasonló módon húzott le egy 636 blokkot.
Sok embernek tartozok a whiskyvel Szóval Crazy ha nem jössz akkor megiszom előled
Kawasaki fórum találka ITT.
Kifogás nincs
Azért megírhatnád ki volt az embered.
hali zx6r hátsó kerék eladó 94-97 ig 5000.-
üdv csaba
Nabaszki, ez egy rendes gyerek. Rendőrséggel/pereskedéssel sajnos nem mész semmire, az anyagi részét bebuktad, de az elvi részét régi dakota indián szokás szerint csak rendezni kellene. Valószínű családos emberként másképp gondolnám, így megértelek hogy tehetetlen vagy.

A motor miatt meg ne aggódj, az még lehet bármilyen, és lesz is.

Arra a 2011-es esésre még én is emlékszem, de hát nem volt meglepő.

Jahh és az altgr + j = hosszú Í
Felőlem megruházhatjuk perecet is.
köszi mindenkinek!

ugye volt a hires váltó hibám...célrarában kezdodott 2011ben kidobta pillanatra a 3.at...foldhozbaszott....
utcán még kicsit használtam igy....
2012ben elvittem ehez az "ismerős" szerelőhöz.
mert:idézem "neki van egy komplett váltó és egy kplett blokk is"

levittem berakta...4.nem volt
na mondom ebböl mi lesz....megkért h haggyam ott és megnézi......erre kértem h akkor a blokkból ami van neki adja a váltót...persze nem adta.....ott maradt a motor....később vettem 1 donor sérült blokkot...levittem álom cuccok voltak benne...szinte semmit nem mentek...h.fej,váltó, pár dekni, kuplung stb...vittem persze 4liter olajat, gyertyákat stb.....

elkezdte.
a h.fejnél meggondolta magát mert nem volt kedve a vezérlést lebontani ...vagy mi......
mondtam akk mind1 a váltó gyertya stb legyen meg,....
pesze szarrá volt szedve a blokk.....összerakta...beraktuk...gyujtás....tekertette az öninditoval....de nem akarta felkapni az olajat.,,..
egybol beszartam......hivtam joet :) ki mást....mondta h olyan nincs.....jatszunk vele...hivtam prophtech-et...mondták h rendesen fel kell nyomni olajjal a megfelelo pontokon mert ki van száradva a blokk.....
erre ő: "a kawaszaki egy szar!" ilyet o meg nem hallott! be fogja inditani.....
mondom: "de csak a saját felelősségedre!" GONDOLTAM CSAK Ő A SZAKEMBER.......ERRE 1,5 PERC UTÁN.....KOPOGNI KEZDETT MINT AZ ÁLLAT..... mert ő szt hitte a visszajelző romlott el......
persze bepörögtem...be is rakattam az ő blokkját h haza tudjunk jönni......mert vagy 300km re voltunk.....be is rakta és megdumáltuk h ha az enyém makulátlan állapotba kerül...nem ugy h a sarokig jó lesz...stb...akkor vissza csere....

ment a cigánykodás majd 1 évig....kiárulta a cuccaim.....és aztán feljelentett! és jöttek a blokkot lefoglalni....persze elötte már bevittem a helyi yard-ra....h ok...csak hol az enyém.......

h miért nem léptem oda többször? mert messze van, csöves(tehát nem is tudnék péncz kivenni) gondoltam akk majd összefűzöm a 2 blokkot....

most kellene a műszakis gép...szeptemberben szeretnénk ismét englandba menni....motort is vittem volna munkába járni......

most meg.....ebből már nem jövök ki jól. pereskedek 5 évig...aztán ha nyerek? lesz egy 15 éves szarhalmom. mert az a blokk már meg van baszva...szárazon.....minden értelemben....

most arra jövök haza h a nagyobbik gyerek kérdi: -apa! jöttél motorral?
hát csak 3szor vittem vele.... de tudja mi a jó

ezúton ajánlom ha lesz kölyök a gerincprotektorral kötözzétek magatokra

álmodoztam arról h valaki ad egy hitelest amit nem bir fizetni...de pesze senki nem adja én se biztosan adnám.....

igy arrol álmodom...h csak a 2. nyár úszott el...és talán jövőre...vagy egyszer ha megtehetem..lesz másik.....
Augusztusban mennyire esélyes a Kawasaki lime party?
Nagyjából tudom a sztorit de nem szeretném lelőni a "poént"
Egy biztos valaki egy kibaszott hatalmas nagy verést azért érdemelne ...és az nem perec
Írok egy nagyobb mailt komám!
Köszi :D
Hatalmas arc már most mi lesz belőle késöbb :D
Hát nagyon sajnálom! Fel a fejjel lesz még jobb.
jah tényleg perec, írd már le pontosan hogy mi a fuck történt..
Le se tagadhatnád a kisperecet.

Erről a blokkos sztoriról írhatnál pár sort. Igazoltattak vagy valaki befújt? Vagy át akartad papírozni és ott dőlt meg a dolog? Vagy mi a tosz? Adásvételit nem írtatok?
Látom nem az apjára ütött . Stabilan ül a motoron