Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Peereeec!

Hogy-hogy nem,Hajdusámsonba kell mennem holnap
Accegycímet?
Sziasztok! Kawasaki ZX6R-hez (2001-2002) való gyári dob eladó, minimális esztétikai hibákkal. Mindössze pár ezer km-t futott, kérésre küldhetek több képet!

Ár: megegyezés szerint
szomorú
ha bármi kell kérd!
1x 20 percet futott... gumikkal eladó felnipárom
Mester és tanítványa..
rendben okés. köszönöm, igazad van felesleges addig idegeskedni míg nem tudom pontosan mi a helyzet...
ha megtalálod a folyás helyét azután lehet vakarni a buksit mit is tégy, addig ne hergeld magad, keresd türelemmel a hibát.
még most is szól. bár egy kicsit meghorpasztottam :(

Viszont!

Némi járatás után pár csepp olaj hagyja el az idom alsó részét. Egyenlőre a folyás helyét nem sikerült megállapítanom. Biztosan javítható ugye? :)
hy! az ott a 4 képen annó az én yozsimura dobom volt bitangul szólt állandóan fényezni kellett

kár érte! jobbulást.
Dobj egy mail címet az adatlapomon szereplő címre.
Azt megköszönném ha megadod! :)
Le kell szedni! Nem tudom hogy postázás megoldható-e, de a számát megadhatom ha gondolod. (Szerintem ha odaviszed kocsival olcsóbban kijössz)
Remélem még él a száma, tavaly még jó volt.
Le kell szedni az idomokat vagy motorral együtt? Szerinted postázás megoldható?
Hát ez sajnálatos.
Nem kell semmilyen idomcsere, csak össze kell gyűjteni az összes darabját. Műanyagos megcsinálja elég olcsón, én pl. Dunavarsányban tudok jól és olcsón dolgozó szakit.
Értem, hát zseton az most egyenlő a 0-ával. keresem a legjobb lehetőséget! :)

Most voltam túl blokkcserén stb...
dehogy kell...ha csak nem zavar! ha eltört akkor még pár hétig még itthonn vagyok meghegesztem ha kell(bárkinek itt)

idom legyen meg kb minden része és kész! ne vidd akárkihez! kb ha ugyes vagy otthon is megtudod úgy mint ők....pl én műanyag hgeg.em nem tört még el...bár belül kurva csúnya...műanyagosé szép.....de fel sem rakom és szétesik a picsába......
Ilyenkor a dob az cserés? De az ennyire törött idomot is lehet? "Szerencsére" még nem vagyok jártas ebben...
Ne is mond. Rohadt mérges vagyok...
dobom van, idomot pedig csak hegeszteni kell!
gyáááááá......
Sziasztok!

Sajnos kinéztem egy kanyarból... :(

A képen látható sérülésekből itélve, komplett idomcsere elől? Esetleg van rá másik ami felmegy? Első lámpa nem sérült...