Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fájó proszTATÁval?
Vótam feléd de nem akartam bemenni mert a keményemmel voltam és nem akartam hogy ismét tökönbasszon-bár ő akarta.
Kösszi, akkor legalább zsebbe nyúlós lessz...
ez egy buzi? má csak azé,mer nagyon ugy ül azon a suzukin.
persze.csak előtte ketté pisikéllek!
Soha!ne add fel!
bár nem ér semmit a szavam...de igaza van
Kukactengely hello..szerezz be egyet .nem olcsó,ellenben kibaszott drága.. Meghamár ..akkor érdemes a léptetővillákat is kibaszni,mert azok már kerekitettek lesznek hacsak nincsenek megégve.és akor már a többi 116 kis alkatrészt is érdemes kicserélni.de a hibát a kukactengely okozza.
Add prillának nyugodtan...ö ugyse tudja soha hányasban vagy éppen rükiben van e...meg az ő fél motorja is má az enyémböl van:)
Legalább tovább él
Befognád?
Köcsög
nem régen vettem, de a jövhéten viszem szervizeltetni, de megnézetem rajta a váltót is... nem taposom, csak éppen megérintem, és kuplungolok is mindíg...
Nincs túltöltve olajjal?
Nem tapossuk a váltót! Vagy szar a váltód ahogy perec mondja, vagy ultra szar olajat tettél bele, esetleg nem cserélted le és sok km van benne.
Tökéletesen megtartja, nekem 2 táskám is van és még egyik sem esett le róla. :) Igaz a nagyot kicsit meg kellett erősíteni, pár vinyó mágnessel, de azóta tökéletes.
leveszem valamikor (nincs itthon a bicikli)
250.000 ft volt a blokk de asszem 170 e vagy 200 e- be megúsztam + a szerelési költség.


Nem akarok bunkó és pofátlan lenni. Privátba írj valamit a tárcsára vagy ahogy gondolod ,mert asszem beszart az enyém olyat üt mint az állat Fékezéskor pumpál rendesen a rohadék.
Szörnyűség baszki. Hát nem irigyellek. Kitartást kívánok és a lehető legjobbakat!
neked mennyi volt a blokk?
még semmi.
de azt hiszem mindenképp eladom. és amint lehet...go vissza anglia. itthon ha lesz bele blokk sem tudom magam motoron tartani......a melóba járás nem élmény már...mióta 5km az is.... ring pedig esélytelen.
köztudott, hogy jó ideje a joe tart motoron. alkatrész, szervíz stb.
előtte az egész zx6 klán :)

szóval két gyerkőccel nem bírok pályázni...pedig azt szeretnék....ott tudom kiélni magam....

szóval ha valami elkúrt véletlen folytán lenne az ügyből egy blokkom akkor is eladnám.....kint nem menne át az mot-n.....a pályázás pedig ott is az eggyel magasabb osztálybelieknek van kitalálva.
tudsz még motorozni? mer ha nem akkor nézz utána a csikóhalaknak
Cső Sanyi helyzet az ügyben ? .. végleges már biztos ?
sajna....