Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi.
pont így, pont így
soklocsólót minden kedves zx6-os ismerősömnek
persze a 10es-eknek is, csak ők kapják is be a nyúlnak

remélem mindenki joe részeg
gyárit levágod (ha van törött)
kisflex, awi-gép, esetleg szálcsiszoláshoz scotch bright és mint az új
Csak kell még hozzá egy összekötő...
Mostam vettünk rá egy two brothers-t
mihendob? én a gyári csövet faragom átal! mondjuk mosmá melóba van flex meg awi-gép hozzá
Annyiért parádés.
Helomi na mivan buzik?ha valakinek van 2003-2004 636hoz elfekvőben egy összekötőcsöve...ami monnyuk 48as átmérőjű azt kurvaszépen megköszönném meg lehet adnék érte még vagy 2000forintot... demostkeee
Egy kis eladó cucc! Alkudni lehet! :)


http://racing-bazar.hu/motorke...
Jah és kell majd nekem hozzá beszerelési leírás. Én csak a betört kijelzőjű notebookokhoz értek.
Kénytelen volt. :) 920 lett.+promós ajándék (olaj, emelő, ponyva, plexi)
Matula! Akkor nézegetheted a láncszetteket, de legalább van egy éppen bejáratott hatosod a legjobbikból! Engedett az árból?
crazyJoe,

Nem tudok egyszerűt adni bele. Olyat meg végképpen nem, ami nem plusz súlyt. 120-130KHUF-tól vannak szettek.
mé nem jó?
hát ez a szopás.....
Nem fogod tudni effektíve csak felületként használni a gmail-t. Ha befelé még jön a levél kifelé nem a freemailes címeddel fog menni. Sajna ez ilyen! :) De amúgy tényleg jó a gmail.
Igen!
Igen!
jolvan remélem ugy lesz mert minden kapcsolatom ügyemdolgom a frimélre ut be....ésakkor tuti megkapok mindent?és ha választ küldök az már a gémélről megyugye?meraz nem jo..
Rendben.
Küldtem mailt a címemmel.
Jah meg cseréld már le azt a freemailes baszást valami értelmesre. (gmail) Beállítasz egy átirányítást és és a régi címed is él tovább.
hát én általában ki szoktam verni a...... jussomat.....a faszomat nem--azt más veri
Figyelj Joe papa! Ha valóban el tudod intézni, jól fogunk járni mindketten. Ezt garantálom.
az jó,mert oda csak inni járok
anyagodban lassan eltelik az elévülés ideje,kivárom böcsülettel aztán majd meglátjuk milyen lesz a Köbe arca,ha előtte 3 nappal rájuk nyitom az ajtót és több lesz a késedelmi kamat igény összege mint a kárérték amugy kompletten