Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neeem Te nagy segítség vagy a 6os tulajoknak
Csakpiszkáldódok
CrazyJoe,

2004-től...
megmondom én hova tőttcséér! zsebembe olájót vagy dzsekk denijelszt
Ágó!és a 10 esben?
most akkor nekem is el kellett volna takarodnom már 2 éve innen?
..RedlájnosJózsi

Nekem töltenétek bele egy pár decivel többet ha kérhetem?assebajhaviszki
Bocy belül mindig is hatos marad.... sose lesz százas.
Mé a 6os fórumba írogatsz? Ismerkedj a 10esesekkel
Má megin mijez hogy esik
Ilyen se vot még h március végén még hó van a garázs előtt...háezmiez
Köszönöm. Az infókat.
Na látod, akkor parkolhatsz be az enyém mellé a Red Lineba...
vagy! csomagoltasd be a kimérős olajat
ha megtennéd akkor vigyél 2 szatyrot...hozz nekem is 4 litert
jobb lett volna akkor ha hallgatok
de az nem az én formám
Bocy,

dehogy is.... hallok én olyanokat, hogy a szervízben, meg a boltban ezt meg azt mondták...
Kedves Zoltán!

Úgy döntöttünk az időjárási körülmények miatt,hogy a mi szervizünkben az akció Április 12-ig tart. Azok számára akik a havazás miatt kényszerültek lemondani a szervizelést továbbra is biztosítjuk az Akciós Olajcserét.

További Kellemes Napot.
Mond ha tévedek...birom a kritikát
Hát az *zopás! Mert ez az akció eléggé kihagyhatatlan. Nekem szerencsém volt pont a havazás előtt sikerült odavinni.
Bocy,

Ér mindent..:))
ez a fej helyett meg.. ezt akartam
Tudom...Ezért nem vettül meg párom motorjába azt:) pedig a motostylingos csávó esküdözött hogy de pedig erre is és de tényleg minimum 10 lóerőt fog hozni az baj ha kiröhögtem?
perec, bocy,

ZX-6R-ben csak 2007-től van környezetvédelmi tíltás....
aúúúúúúú helyezés dekésővan má megint.....
ne legyél hitetlen nigger, vannak ilyen gépek, pl nálam is itthon, 05 forgalomba hejezés, gyári lánc, fékbetét, még gyári elsővel vettem (ezt is) 17k km van benne. Szóval van ilyen.

A féktárcsáról is pár szót. Az első 636-omat mikor eladtam majdnem 30k km volt benne, némi pályakilóméterrel, 6 garnitúra betétet reszeltem el vele és a tárcsáról meg nem mondtad hogy mennyi lehet benne. Az intruderem tárcsája kézzel tapinthatóan vállas volt mikor eladtam 50k km, 35k körül cseréltem benne egyszer betét.
Gyári rajta minden, legalább is ezekről a képekről ami látszik. A hátsó lánckerék gyári, tehát a lánc is valószínű az. Meg kell nézni minden második szemben venne van hogy japan (asszem). Ez kb azt is jelenti hogy megvétel után nem sokkal cserélheted, 40 pénz.
Egy dolgoz nézz meg rajta és minden kiderül. Vedd le az első lánckerék védő burkolatot, 5 csavar 8mm dugóskulcs. A lánckerék rögzítő anyára rá van hajtva az alátét. Na ha ez nyagyon gyárinak néz ki akkor a km valós, ha látszik rajta hogy már egyszer le volt hajtva akkor a lánckereket cserélték már, ettől még a km lehet valós de erősen kérdőjeles.
Ezt a motort érdemes megnézni, és egy gurigájé elhozni, többet nem ér.