Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia, a díjtalan pályahasználat saját motorral akkor is él, ha nem kawasakival megyünk?
jaaa és azonnal kötni kell egy biztosítást is.....szóval....odafigyelős...és persze nem árt mindjárt egy olajcsere és átnézetni az egész gépet még egy komolyabb indulás előtt!
550 ft-ba kerül 1kw , most irattam át az enyémet 92 kw azaz 50600Ft + eredetvizsga úgy hogy kijöttek házhoz 19000ft +firgalmi 12000ft.... neked még + regadó és műszaki!
Meg am én azt veszem alapul érted, hogy hiába venném meg a tied 600 ért az átiratás kw-n ként 400 ft vagy nemtoom akkor eredetvizsga meg ilyenek :S áhh az se kis pénz :S itt meg 600 ba minden van :) érted :)
Hát nemtudom, milyen lehet a gép:) Áhh tetszik a tied is csak messze vagy úgy látom győrben :S :(
vedd meg inkább az enyémet, 600ért azt is megkapod
Ezt olaszból jozták, már láttam bennt a kereskedésben, szerintem jó állapotúnak tűnik igy kívülről, sérülés nem látszik a vázon..az idomok is jók!
Sziasztok! Véleményeteket szeretném kérni ezzel a motorral kapcsolatban? Esetleges hibái amik fel szoktak merülni vagy ha erről konkrétan tudnátok valamit, azt is megköszönném! Ilyen motorban gondolkozok de a kora miatt nem tudom, érdemes-e megvenni avagy sem ? Válaszotokat előre is köszönöm Szép napot :) itt a link:http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-6r_ninja-653
1270
Igen nekem is motul volt benn mindig, próbáltam a 300v-t is mikor kimerészkedtem pályára, nekem nem volt kemény a váltó. De érdekelne ez a kawa olaj miben tud többet, ki gyártja és mennyibe kerül ,és hol lehet beszerezni!, de Zsolti mostanában nem nagyon válaszol, pedig már nagyon mennék leengedtetni a fáradtolajat!
esőgumi lesz a 636-on?
m ár nem a mivel elesnék
motul 300v 2000km után is zöld(utcán) de baltával kell váltani
5100 hááát szezon kezdetre no1 mert gondolom ebben a kánikulában nem fogsz nyelezni sehol.....de racingra(szerintem, a boritóa alapán) nem ez a best buy...bár lehet többet ér ebből többször mint drágábból ritkán...de ha egyszer eléri az előírt minőséget?
akkor azt csinálsz amit akarsz!
és ebben mások is megerősítenek!
Kawazsolt!
Ki gyártja a kawasaki gyári olajat? Mitől jobb mi az mint a Motul? Mert ha jobb miért nem az van az akcióban? Dilemmázok mi lehet a jobb
Kösszi!
Ülés alatt van a 'biztosíték doboz' mögött !
gyerekek irányjelző relét hol találom? Ledes indexhez másik kell és kikéne cseréljem! Kösszi
Azt vinnénk magunkkal ...más?
Meleg Tea?
Beugratós kérdés volt?
A francba,pedig valamivel odacsábíthatnátok a Kawásokat,mert igen csak meggondolandó idő lesz ....
ÁÁÁÁ, és pont most nem leszek itthon! :(
ŐŐŐő nem
Ingyenes karbi szinkront nem terveztek?)))
Sziasztok!

Néhány információ a Kawasaki Tesztnapról:

Ahhoz ,hogy kipróbálhasd az új Kawasaki modelleket regisztrálnod kell! Az alap kiindulási 'terv' szerint egyenlőre mindenki egy motort próbálhat ki azonban ha úgy alakul természetesen lesz lehetőség más motorra is ülni (ez értelemszerűen függ az időbeosztástól,létszámtól) A tesztmotorokat csak is felvezető személy jelenlétében lehet használni KÖZÚTON ! A Pálya használata 2013-as modellel TILOS! A pontos próba útvonal még nem született meg, de a helyszínen mindenkit tájékoztatni fogunk. Saját motorral a pálya használata díjtalan. Várhatóan 20-30 perces csoport beosztásra lehet számítani.

Ha a továbbiakban bármi kérdésetek lenne jelezzétek!