Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vegyél tizest, na azzal lehet küzdeni főleg a 2004 essel
1.250.000 Mátyásért, nem jött be. Igazából nagyon jó motor, kezes, kényelmes, bazira erős a blokk, csak nem élvezet vele menni. Korábban úgy fogalmaztam "Nincs lelke". Berakod kanyarba, nem kell küzdeni vele az ottmarad az íven, szóval csak dícsérni tudom, de valahogy elveszi a vezetés örömét
Ha nem megy el akkor indul a gyepálás. Szarért húgyért nem adom.Csak kinéztem egy másik kilencest. De már áll egy a garázsba úgy hogy nem idegeskedem. A másik ami forralja az agyvizem hogy messze van Pesttől. Könyörgöm 160 km az sok? Az erigyet miért adtad el. nem vált be?
Igen ez így van. Baszhatod a sok ráköltött extrát senki se akarja kifizetni. Fájt nekem is a szívem minden motornál amit eladtam, mert amit én hozzátettem azt senki nem fizette ki. Ezektől maximum hamarabb eladod de nem drágábban
Tudom de multkor is azt kérdezték hogy a dynó szett ugye az a power commander meg hogy hány lóerős. Hát mitt várnak 200 lóerőt. Szerintem a felét se tudnák kimotorozni. Amúgy az előző tulaj Kecskeméten 43-44 mp ment vele. vagyis lehet gyepálni.
Ez egész korrekten felszerelt gép
Csak kevés a pályázó és rögtön ingyért pár éves gépet akarnak. Az enyém meg max tanulóknak való,bár földhöz tudja vágni a parasztot.
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Most pang a piac. Mondjuk nekem elment az R1 viszonylag hamar, amint megjött a jóidő hívtak ezren.
Nem rossz motor, ha el menne az enyém akkor lehet hogy ráhajtanék. De sajna az enyém öregebb és nem kapkodnak érte.
Hát jó ...
Csak van egy másik motorja és inkább azzal a gyorsulásit favorizálja. Már vagy ezerszer mondtam neki hogy gyerünk pályázni de még idén nem bírtam rádumálni.
Mérnemvoltpályán? Ez oda lett építve ahogy látom
Rendben, ha megvan a második kisperec akkor told ám fel ide a képet. Jó látni a versenyző utánpótlást
Az egyik ismerősé, nem volt még vele pályán ha jól tudom. Egybe van a motor.
jáj de szípek!
1ik jobb mint máskik
kedden ha asszony megszül akkor bemegyek ha nem akkor csütörtökön!
ímélt írjok!
vagy eztet?

http://www.kepesmotor.hu/kawas...

Elég volt az eredjből
Baszod Perec a lánckerekekkel mi legyen, ott baszodik a garázsba rád vár. Náha még sír is magányában. Mikor jársz budapesten elhozom neked.
Azért én a légszűrőt is kipucolnám még mielőtt szelephézagot állíttatsz
Megy már a keró
Azom nincs, de van még egy powercommanderem a régi motoromról ehhez az évjárathoz. Ha érdekel 35 ezresért a tied.
Sziasztok!

2005-ös zx6r-hez keresek üléspúpot. Nem tud valaki eladót?
Igazi tehetség! :)