Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tiooek = tippek ...
Csöcs skacok.

Egy fasza dolog történt velem ma egy más után 2x előzés közben a drága jószág megmakacsolta magát és meg álltak a hengerek a poén akkor volt mikor jöttek szembe villogtatva és semmit nem tudtam tenni, mert ugyebár hanem megy a henger akkor hogy . Ezt eljátszotta az M7-esen is hazafelé ami ugyan úgy nem tetszett. Aztán hazaérve vártam míg lehűlt a víz gondoltam megint a hengerfej tömítés elment egyből leszopom magam de NEM. Akkor telefon Pityunak(Pálesz) ,hogy segítsen szerencsétlen hülyén mi lehet a gebasz. A tiooek :gyertya; injektor; trafó; .. hát az utobbi kettő elég olcsó,mert az injektor darabja 35 ezer de a trafó is annyi viszont abból nem kell 4db ugyebár. Aztán volt itthon 4 db gyertyám ami talán 8-10 ezer km-et ment mondom kicserélem aztán kipróbálom terhelés alatt mit csinál . 245 km/h mentem forgalomtól elzárt területen ami biztosítva volt mindennel ami elképzelhető a világon el tünt a jelenség. Az a kibaszott gyertya majdnem kinyírt minket anyucit meg engem de hál istennek nem lett bajunk ..

Kap úgy gyertyát meg egy injektor diagnosztikát aztán remélhetőleg nem szopat már meg. ...
Kipróbáltam a 2013-as ZX6-ot! Eszméééletleen! :))
Hi, Árat tudnál rá mondani?
Leömlőt vagy üléspúpot?
Üléspúpot netről tudok rendelni!
És mennyiért postázza le ingyen ha meg szabad kérdeznem?
Nekem is kellene pár db csak azért érdeklődnék...
Tudok hozzá! alkartesz@gmail.com
2013-ban kedves sugomotor bontó INGYEN postázza le a 6 darabot :)

Hihetetlen ,hogy ilyen még létezik. :)
Nah ez engem is érdekel! Bár az enyém karbis..
gyári szinkódot tud valaki?
az üresben=álló helyzetben
Üdv!
Van egy kis gondom.Hidegen ha megpöccintem a gázt fullad a motor.Csak néhány napja csinálja.Nem szoktam hidegen túráztatni, de már kis gázra is fullad és ha odaszúrom neki hirtelen, teljesen befullad.Ezt csak üresben produkálja, mivel csak meleg motorral indulok el, de akkor már nem jelentkezik a probléma.
Ötlet?
pofám leszakad....
de legalább van türelmed
nemtom....aprók között látható hogy kb. 10db mivv van neki
vagy 20db 5 fotón
de a lényeg a lényeg: megbízható és korrekt! én kicsit több mint 30ért szereztem tőle a dobot(új, de "sérült") az összekötőt én csináltam
Én kérek elnézést!
ja, en annyiert adok neked nyolcat (mar ha van meg annyi..)
Hali.
Mi ezt ilyen "menetes pop szegeccsel" oldottuk meg,bár az enyém nem gyári lyukazás-ú volt már sajnos.
Már megint reklám

Köszi, de találtam egy olcsóbb helyet.
Szia! Van raktáron ha érdekel! adatlap!
Köszönöm a tippet!
Egy DID lanccal es JT lanckerekkel nagyon nem tudsz mellefogni.
Milyen láncot, lánckereket ajánlotok 2002-es ZX636-hoz? Nem nagyon vagyok otthon a márkákban.
Milyen típusú kellene?