Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Köszönöm, de már át is vettem, nemrég érkeztem vele haza
Holnap pedig puding lesz reggelire
Szia!

Van raktáron!
Ha kell adok én elérhetőséget!
Szia!

Megérkezett a tömítés!
Szevasztok!

Jó ár esetén eladó de inkább csere érdekel.
Makulátlan állapotú LEO VINCE GP dob minden cuccával + papírokkal eladó (45k) vagy cserélhető.

Képek a dobról és a cuccokról
Csere és ha kell ráfizetek:
MIVV duoble gun
LEO Vince GP style evo II
MIVV X CONE
Ha összetolom a biciklit addig még a chivasod is kiviszem bazdmeg
Külföldi fórumokat olvasgatva sajnos nem jó bele másik teló :(
De ha Freon még olvasgatja a topikot ő tudna 100%-os megerősítést mondani.
Hát akkor azért... Nem sürgős amúgy. 2 éve megvagyok nélküle, de azért nem árt ha megvan. Legalább ott porosodik majd a polcon.
Segítsetek már. Nem kap benzint a gép. Levegyem az egész karbisort és úgy pucoljam ki ? Ha megbillentem, akkor viszont indul. Remélem jól tippelek hogy karbi baja van ugye ?
nemtom én sem de kéne má egy jó új pár.......nincs ami méretre jó bele? touningolós?
Hali az én mocim eladó éppen ha érdekel írj vissza és ha lehet egy mail címet is. ott megbeszéljük a részleteket
Akkor mindig elérhető vagy
Tartunk hát.pl ha kitolnátok a pofátokat május 18-19.-én a HRing OB -ra,az jó lenne.főleg ha mindenki elhozá a sörét amivel lóg,akkor esélyem lenne egy utolsó helyre is akár eddig csak Janou és Roli volt becsületes.igaz hog Kaszástól mindig kapok vagy 2 liter pálinkát pedig nem tettem érte még rosszat sem nemhogy jót
Puszika.
Idén tartunk valami topik találkozót vagy megint szarunk bele?
Aggyá neki zsepit ..sugo bonto baja vagy. Adatlapomonzsolti. na ezé megint pofán leszek csapkodva.
Te perecbukzaking:most ugyfelhiilaak
olvasni is bszol?
03-04 636-hoz honnan tudnék balos teleszkópot venni?!
Becsúszó szár már volt cserélve viszont ugyan úgy "könnyezik"....
Hivhatsz nyugodtan-ha kúrok ugyse veszem fel ha meg nem akkor ugyis
írtam neked mailt. hívni nem akartalak május elsején
Nem csak még basztam feladni,de már be van csomizva:)
Amugymeg: vegyétek meg!

http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Sziasztok,

Keresek 2003-2004 es 636 ot ha esetleg tud vki kérem jelezze, nem gond ha sérült, csak papíros legyen.

Köszi
háromcsavaros angol rozsdamentes nyitott kipufogódob eladó 98-02 zx6-ra, a hangjára csak azt tudom mondani hogy fain, a bilincs alatt esztétikai hiba található. 20e ft az ára.
Szia!

Mi tudunk segíteni.

Üdv.
Szevasztok arcok!
Bocs, hogy csak akkor tolom ide a pofám, ha kell valami
ZX6R J 599 2001
Másfél hete hoztam haza nagyszervizből, aztán adhatom is vissza...
Elkezdett szivárogni az olaj, úgy tűnik, hogy a szelepfedél tömítés öregedett el (csak idom + tankig szedtem szét). Szerviz aszondta, hogy nekik legalább egy hét beszerezni. Nektek van tippetek, hogy Bp-en kinél lehet gyorsabban? Netalántán raktáron?
Kösz!