Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a pereces rész nem neked szólt hanem perecnek, egy lezbikus fórumlakónak akit kitoloncoltak az országból csak aztán onnan is kitoloncolták ahova kitoloncolták na érted...
Lehet szőke vagyok de ezt nem értem: perec:hh ithon?nemvoltjó kint?
Esetleg valami hiba volt a mociddal? mióta megvan? Minden érdekel évjáratból adódó hiba is! Köszi!
én 6000-nél cseréltettem, mert köpködte az olajat, aztán garanciában nem akarták megcsinálni, mondván, hogy nem márkaszervízből van a motor

perec: hh itthon? nemvótjó kint?
Értem, akkor tárgytalan. Köszi
Alap gyári kipuf. Használva alig volt a motort anno a sportdobbal adtam el és ez a nyakamon maradt.
Hali!
Az egyik haveromat, lehet érdekelné a kipufogó milyen gyártmány?
Nagyon nincs vele semmi baj, csak a 05-6-os egy frankó kis alul nyomatékos blokk volt, ezeket meg inkább pörgetni kellett hogy menjen a hurka középtartomány miatt.
Milyen hibái vannak a 07-08 as bloknak? Tudnál mondani pár dolgot?
Kösz a tippet, de azt hiszem nem ez a baj én vagyok gyenge
Márkaszervízben is csináltathatta volna, ugyanis ezt garanciába javították, kapott egy szélesebb szf tömítést, nincs annak semmi baja.
Fújd fel a kereket.
Mindig mondom, hogy nem szabad 2007-8-ast venni. Minden baja van a blokknak. Vagy 05-06 vagy 2009-től.
levimotor,

főleg, hogy a 2007-2008-as modellen gyári hibás volt a szelepfedél tömítés....
Egy 11e km-es motornak szalon állapotban kell(ene) lennie. de a mai világban bármi megtörténhet
Sziasztok! Akarok venni 1 zx6r-t 2007-2008-ast. A tulaj azt álítja 11000Km-van benne, de kiderült a szervízbe /nem márkaszervíz/ épp szelepfedél tömítést cserélnek! Létezik az hogy 11000Km alatt szétmegy 1 tömítés? Milyen gyakran kell álítani ezeknél a mociknál szelephézagot? Vagy milyen egyéb más okbol mehet szét 1 tömítés?
Hej, ma mentem egy kanyart az eredjel, hát nem annyira kezes mint a hatos. Nehéz mint egy ifa.

Amúgy még mindig van gyári alkatrészem a 05-06-os hatoshoz.
első hátsó index, powercommander, kipufogó. Olcsón megszámítom ha kell valakinek.

Üdv.
Sziasztok !
Bocs a zavarásért !Füst ,új plexi vkinek hatszázasra 98-00?
Hìrdetés adatlapon.
Köszi a helyet
megmutatom:
nekifutás..
és
,khj
hiphop
hádzsímee
636! kevesebb a hsz, nem csúszik szét olyan hamar!
Pálesz,hol a sok ruha? Fényképek?
és ezt mé nekem írod?-én ilyet nem tudok
kezd már felhúzni a csóka....
próbálok türelmes lenni szúú.ú..úú.ú-száá.á.áájbakéneverni
hát, tudod kisunokám, hogy jobban lássalak
eeküldtem adatlapodra ..méég jó hogy van