Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az hogy egy műszaki vizsgán megfelelt a gép ne legyen szempont egy vásárlásnál. Ha van rajta két normális gumi, lámpa, index, ki lehet fékezni, akkor már átmegy a műszakin és ettől függetlenül lehet rozsdás a lánc, vason a fékbetét, a 4-ből 2 henger nem megy, meg három nyomon fut. Szóval meg kell azt vizsgálni. Vigyél magaddal egy csendes, műszaki beállítottságú embert az a tuti.
köszönöm!
csak megbirkózom vele :)
Üdv!
A motor forgalmi szerint 206kg.Alkudni kell pofatlanul.Sok sikert a vételhez.
.
Úgy néz ki a dolog, hogy én szombaton megyek érte. szintén 400-ra van kitéve, csak hát 3,5 órát kell érte utazni. Remélem minden rendben lesz vele és nem futok lukra. Az összes spórolt pénzem :D
A műszaki kb fél hetes a gépen, akkor csak jó lehet nem?

Hány kiló amúgy a motor? elbírom vajon egyáltalán? :DD
Üdv!
Semmi extra csak a rendszám világítás van oda kihelyezve ,de már folyik az átalakítása.Csak semmi illegális .
Sziasztok!
Köszönöm a dicsérő szavakat . A motort a használt motor hirdetések között találtam 400000-es áron.Sárpilisi tulaja volt 4 hónapig büszkélkedhetett a gépel.Mellette két kocsit is hitelezett és egy kicsit besokallhatott ,anyuci nevén volt a gép így kötelezővé tette az eladást.Vétel ár alku után 375000 kemény magyar forint . Hibák első gumi szezonban még jó hátsó kuka (ÉGETNIVALÓ) nagyon apró karcok de nem látványos.Összesen 450km használta,friss olajcsere karbi szinkron.Remélem rövidesen találkozhatunk és személyesen meggyőződhetek róla,hogy milyen.
Nem olyan lehetetlen dolog az. A motorosok nagyon nagy százaléka nem megy 5k km-t évente, ebből még több aki még 3k-t se.
A csajom a 636-osába most van 17k km, 7 évesen. 10 év múlva se lesz benne több 40k km-nél, nagy valószínűséggel. Oszthatsz-szorozhatsz az évi 2500km, és valóban nem is megy többet annál.
Ettől az óratekergetési legendáktól meg kivagyok. Aki megvesz egy óra szerinti 20k motort amiben ténylegesen 90k van, az meg is érdemli.
Elvi lehetőség van rá, de nekem kicsit nagyon nehezemre esik elhinni. Max ha tíz évet állt egy szalonban egyik sarokban kicsomagolatlanul elfelejtve, vagy csak pályán jött össze a 25000

Amúgy mi az a szerkentyű az ülések / csomagtartó alatt? Csak nem a rendszám állítgatására szolgál? Ha igen, akkor gyorsan szereld le, mert nagyon feltűnő, s ilyenért a vasat is elkobozhatják.
De amúgy egyet kell hogy értsek Vazz kollégával. Tényleg nagyon tutinak néz ki! Grat!
Ú ez tényleg patentúl néz be. Mennyibe vót súgd már meg ide.
Ehheee... akkor ott van baj, add el.
elhiszem nekem nem kell bizonygatnod. Az ilyet ki kell fogni mert iszonyat ritka.
Ez olyan mint pl. a családi Focusunk. 2001-es 2 éve vettük 60000 km-el. És tuti annyi volt benne mert nagybátyámé volt új kora óta.
Szia!
Nekem is hihetetlen volt elsőre de eredetiség vizsgálatot egy ismerősöm csinálta és alaposan lecsekolta a gépet az utolsó csavarig.Réteg vastagság 98-101 mikron magyarországi futott km 2600,teljesen törés mentes szinte hibátlan.
25e km?
Megyünk majd. Remélem idén többet tudunk majd dumálni. Leülünk meginni egy sört stb. Meg persze gurulunk is egyet.
Szia!
Sokat nem tudok segíteni mert én is most vettem egy ilyen gépet.Amit mondhatok róla,96-os gyári állapot 25000km garantált törés mentes és fantasztikusan jóóó.Más nagyobb gépel közlekedő motoros barátom is csak ámult mit tud a kicsike.Ha esetleg tudok valamiben konkrétan segíteni 0670 941 1085 számon hívjál.Rakok fel róla képet.
Üdv:Isti
Amúgy rem. jössz ÉS MOTORRAL és ez nem fenyegetés ,
Köcce remélem az idei Lime party-t is bíni fogja mert nem szeretnék neki kegyelmezni addig meg picit lájtossan nyomom
Sok szerencsét a géphez Go koma!
Számolj csak utána:

2012-1996=16
70000/16=4375
Vagyis évi 4375 km. Egyéb kérdés?
Kösz
70e km-rrel 96-os gép sok? jónak néz ki!
írtam üzenetet!
hát vegyél bele. Mondtam már hogy számítógépes boltban dolgozom ahol van memóriakártya is?
és az sem árt ha megy.na én menek egy ilyen karikát mostan
http://www.sportmotor.hu/motor...
-csak a kurva kamerámba nincs kártya,mert valamellik köcsög széjjelbaszta-igy most nem kaptok felvételetet.
perec te meg kámon tü de hápp di hápp