Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igaz,hogy én is csak most vettem,de következőkre mindenképp figyelj oda:az azonosító szám a motorról egyezzen a papirjaiba feltüntetettel,gyújtásra,a váltóra(fokozott figyelmet adva a második sebességre),a motor ne kopogjon illetve lehetőleg semmilyen különleges zajt ne adjon ki illetve a motor hűtésére is érdemes odafigyelni.remélem tudtam segíteni:)
soha
Sziasztok!

Most készülök venni egy ilyen gépet, nagyon megfogott! 96-ost néztem ki, tetszik is, meg az ár is jó lehet nekem.
A szokásos dolgokon kívül van még mire odafigyelni? :)
Illetve nagy kérdés, hogy a 164 centimmel érdemes megpróbálkoznom ezzel a géptípussal?
Azt mondta az eladó, hogy van hozzá neki valami "kutyacsont" amivel lejjebb tehető a gép. Biztonságos ez?
Köszönöm a válaszokat!
Hello.A kawasaki zx6r 96'-os motorkerékpáron hol találom az azonosító számát?
Ezt töltsd le! Szükséged lehet még rá.
Ha leírnád hogy mi a gond a váltóval.... mert ha dobálja a kettest meg a négyest ahármas meg az ötös meg már nincs is akkor azon az olajcsere nem segít.
Helló.lenne még két kérdésem:volt valakinek a váltóval problémája?(olajcserével megoldható a gond) illetve a második kérdésem az lenne,hogy hol lehet megnézni,hogz milyen olaj kell a 96'os kawasaki zx6r-be?köszi
termeszetesen igen! mer ha nem!
Legyen is vazze

Jó gurulászást
szerintem nincsenek. Csak a szokásos dolgok. gumi, fék, olaj stb.
Szia.Látom,hogy régi a hozzászólás így valószínűleg azóta orvosolva lett a probléma.Leírnád kérlek,hogy miként lett megoldva?valószínüleg hasonló probléma van az én 96-os zxr-emnek is.köszi
Köszönöm a segítséget!Holnap elviszem karbi szinkronra illetve tisztitásra illetve ahogy ajánlottad a benzinszűrő is meg lesz nézetve. Amúgy ennek a típusnak vannak specifikus hibái amire érdemes odafigyelnem?
na látod, én is hasonlókat tanácsoltam. Tanulok tőled
Igen, az a tekerő, de az 3 állású. Értelemszerűen mindig On-on hagyod, off a zárva a fuel pedig a tartalék. Én pl. soha nem tettem offra, kivétel télen amikor hónapokat állt.
Tekerő=benzincsap.
Esetleg meg kéne nézni a karburátorokat hátha azok dugultak el. Lehet beszívott valami szart a tankból. Lehet egy üzemanyagszűrőt sem ártana cserélni.
kárburátóórtittítás.tanköblítés .tittabenzin.és a go baby go gomb.
meg nekem töltsön már valaki valamit.
Most minden szóba jöhet,mivel még csak ismerkedek ezzel a motorkerékpárral(kb egy hete van meg).Azelőtt egy ZZR kawasakim volt.A tartalék állás alatt a motorkerékpár bal oldalán elhelyezkedő tekerőre gondolsz ami két pozicióba állitható(on-valami illetve off fuel)?Természetesen az on-ra volt rátéve és ha már ez szóba jött akkor érdemes offra kapcsolni, amikor a motorkerékpárt nem üzemeltetem?A benzincsapot pontosan hol is keressem?valami dugulásra gondoltam én is,mivel a motorkerékpár elég hosszú hónapokat állt inditás nélkül egy garázsban..
tartalék állás meg ilyenek? benzincsap nem dugult el? tudom hogy dedós dolgok de tisztázzuk ezeket is...
Kb 3-4 liter volt még benne:)
ttenvan a megállóbetéted....eevigyem 7végén csé-re?merhanem
ha igen akkor is..
benzin?
Az akksi rendben van,2 héttel ezelőtt lett vásárolva.
Sztem az aksival kezd.
Sziasztok.Van egy kawasaki zx6r 96`-os motorkerekparom es a minap egyszer csak megallt alattam a gep(fokozotasoan kezdett elmenni belole az ero mintha nem kapott volna eleg benzint).talalkozott mar valaki ezzel az effektussal?mit erdemes ez esetben meglesnem a mocin?koszi
Ottan leszek ismét az biztos és most még bátrabban állok neki majd rem. nem ami azt eredményezi,hogy új idomszett kell
perec csapágy az biztos nem maradt ,mert mindent kellett volna vennem.