Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

esetleg igen.de nem biztos hogy az segít....de nem árt.
Akkor most?Szétszedessem vagy ne?Vagy ez most széthullik?Vagy először dobjam le a motult és rakjak esetleg bele castrolt?
jaja
és csak teccikelni kell?
há én tiltattam mindenhol leginkább pályán...kopogott is meg csörgött is meg zörgött is,de 55000 km-rel adtam el 2 éve és holnap megyek megnézni a Hungaroringre hogy mit művel vele az azota már megint uj tulaj
mondjuk motul 1 x volt benne....úgy 20 percig..azonnal leeresztettem.és ne kérdezd meg miért
Azóta lett használva kb 100 km ert a hang nem erősödött és nem alapjáraton közlekedek vele!
A fura az hogy valószínüleg elötte is az volt benne.Véleményem szerint egy 19000 km es motoron ha letiltatod üresben rendesen bemelegítve nemhiszem hogy bármi problémát okoz neki.
Jahh csinálja.
a láncfeszítő nem kopog.behuzott kuplungnál is csinálja a kopogást hidegen?
a motul varrógépbe való
kurvára nem találom hol van a a fotótár....meg ez a fekete háttér..mintha temetkezési oldal lenne....hu de felrúgom Freont
nameg fekvő helyzetben a borulásérzékelő miatt nem lehet tiltatni! már próbáltam
kikormolás
az "cicergő" hangot ad. vagyis csörög a lánc a blokkban. legalábbis nekem nem kopog. de az elmult 35e kilóméren csörgött. mondjuk ez kazavaki
De álló helyzetbe mért kell tiltási forgatni?
Urak sziasztok.Szakmai kérdésem lenne.Van egy 2003 as 6r em olajat cseréltem (motul5100). a motor és az olaj be lett melegítve rendesen.olaj felső nívóig lett töltve.Állóhelyben 2 szer lenyeleztem tiltásig majd valami kopogó hang beleköltözött.Azóta hidegen kopog ahogy bemelegszik elhagyja.Melegen semmi kopogás nincs teljesítmény nem változott!Valaki találkozott e hasonlóval?Én láncfeszítőre tippelek.Ha valakinek van ötlete vagy találkozott már hasonló jelenséggel jelezze kérem.Köszi széles utat!
na maj minnyá...
akkó szavazzzatok bazzeg!
sírt ásó szmájlíííí!
P.Pityu!
Gondoltam lezárván az ügyet megkérdem Ivanicsékat adnának-e Kawasaki gerincvédőből nagyonakciósat...mondjuk 57 ft-ért.válasz:természetesen igen,tudnak az ügyemről,kaphatok 25%kedvezményt-amit most bárki kap-az 57.000.-es gerincprotiból
csak mellesleg jegyzem meg:ez 43.000.-volt akció nélkül
Lényeg ,hogy korrekt céggel állunk szemben de sebaj el kell ezt fogadni,hisz ő a multi én pedig kis ember vagyok mit tehetnék én..... ..
mostmár azért kezdek kicsit morci lenni a suttyóságtól.
és esti motorozások mint a régi szép időkben?
Lesz hát!