Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Etesd meg légyszi mert folyik a nyála Nagyon fas.a gyerek
nem semmi a lurkó a tatto odabasz nagyon ,
O lenne az! Bar nem ezzel a keppel indult!
Ha idotok engedi szavazzatok a kisfiamra a FASTRIDE.HU -n, azon belul is a fotopalyazat alatt talaljatok a kepeit(2db)

Aki nem szavaz az buntetojogi felelossege tudataban kijelenti hogy be....... a f....om



.

*(beutott a fajdalom)
.
*(
Lapattal basznam nyakon aki kitalalta a szombati munkanapot!
Nemkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, még mindig 100 alatt vagy!
ok akkor legyen 99 igy jó az ára?
Papírral, működőképesen nem nagyon adnám 100 alatt, igen jó ár. Lehet megveszem faternak, csinál belőle fűnyírót.
Szar Pirelli
Pörzsölő a barátunk
donorblokk magyar papíros , forgalmio fénymásolat meg van az ára igy kompletten 55000.-
Hát alu öntvény hegesztéshez igencsak érteni kell, az nem az amit bármelyik hegesztő megcsinálja egy kisfröccsért

Enyém is hegesztve vilt, ki is cseréltem és nem akarom eladni a régit jó lesz üvegasztal talpának
Vulkáni láva olvasztotta meg biztos
Neked a 600-as után ,hogy hogy nem 1000-es jött ?
Csákesz!

Perec: Elérhetőségem az adatlapomon! Hallom GO komától hogy ebayről kellene lámpa meg 1-2 dolog!
GMAIL-es címre írjatok ha kell valami
Ez azért van így, mert minden motorra a bukógombát a Váz-blokk közös rögzítési pontjára teszik. 1. Mert itt van a legerősebb pont, amit nem szakít le a gomba, másrészt mert itt nem torzul a váz ha ráesik a blokk súlya. Az a szerencsétlen helyzet állt elő, hogy ezen a motoron a rögzítési pont pontosan a víztartály mögött van.
Mert nem az volt az elsődleges szempont,hogy ember összetöri hanem mennyen min állat :))Legalább is sztem
Hát ha bukó gomba van rajta akk csak úgy tudod megoldani ha a tartályt leveszed.... nem tom miért ilyen értelmesen tervezték meg + még az idomon sincs gyárilag furat magadnak kell kigányolni!
Azért van "kókányolva" mert nem lehet másképpen megoldani.
Köszönöm!

Akkor Szerintem nekem azért van kókányolva, mert ahol van a kiegyenlítő tartály, nekem ott van a bukógombám kivezetése...
Örültem volna, ha valami igényesebben csinálták volna meg, na majd még töröm rajta a fejem. Akkor az ülés mellett nincs is tartály?
Nagyíts rá úgy jobban látszik!
sziasztok

Egy kis segítség kéne, mert nem tudom hol helyezkedik el a kiegyenlítőtartály, és hogy néz ki a 00-02 modellen, mert attól félek, hogy nekem kókányolva van valami.... (hátsó idom alatt a motoron ülve a jobb oldalt, viszont a túlfolyó a bal oldalon van)
Valakinek lenne egy fényképe ez elhelyezkedéséről, felfogatásáról stb... megköszönném, ha megosztaná velem :)
Köszönöm