Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Tudja valaki, hogy egy Kawa Zx6R 05' nél milyen értéket kell beállítani mikor szinkront állítunk?
jelenleg van egy olyan gondom, hogy alapjáraton, hűvösebb időben olyan mintha saját magát túráztatná a gép
Te csinalod vagy csinaltatod?
Strici homosexualis eleterol csodas cikket jelentetett meg FreonGek magazinjaban!
Olvassatok!
Vagy csak nezegessetek a kepeket!
Én le tudom olvasni a simárol is
jóvanna én digitálisat használok
huh szarabb gányosabb tolomérot nem talizhattam volna :D 6.3 mm mutat az első vonal ha megfigyeled perec.
pedig oda is figyeltem hogy levágjam rajta volt egy másikon is mutter papucsa amugy ha a csajomé lenne akkor papucs csávo lennék. szoval ugyanolya a bejövö cső vastagsága mint a kimenőjé 63 65mm körül nem emlékszem és nem merem megnézni a fényképeket a kettő között van egy kis perforált csövecske egy kis gyapot társaságába :D
ha nem lennék ennyire hálás megdicsérnélek hogy a csajod papucsában mentél ki fotózni...
bocs
(uccsó kép)
nagyon nagy császár vagy!

füldugó ügyben keress meg!
kis viszonzás

jól értem hogy az összekötőcső átm. 45mm?(uccsó kép)
Ez van 2000-2002 -ig a zx6r-en. 2003-tól változik.
Hi !Ha valaki szeret térdelni! Eladó térdkoptatók:http://www.kepesmotor.hu/ruha_...
Nagyon sokba azt hiszem 375 Font volt amikor vettem most 425Font-nál jár most és az árfolyam 280 volt amikor rendeltem szóval kb 120.000 be volt mindennel együtt. Az anyaga carbon titán. A hangja 5.000 felett megfizettethetetlen egyenes út a halláskárosodáshoz ezért mostanában inkább bedobok egy füldugót is de hát igy szeretjük...
uccsó kép

A palást mérete pont alumínium közlekedési tábla tartó cső kompatabilis
3. kép
2. kép
Itt vannak a mérertek:
a dob teljes hossza 300mm.
a palást külső átmérője 90mm
a palást hossza: 24mm
a vég felső része: 60mm
az alsó része: 28mm
a vég belső átmérője: 62mm
az ék alaku vágás leghosszabb oldala: 6,8mm
a leömlőtől jövö csatlakozás külső mérete 6,5mm kb.

Itt vannak inkáb a képek használjátok egézséggel.
Inkább a szivem legyen arany mint a seggem Na elmegyek lemérem nektek 5 perc és küldöm a méreteket.
Köszönöm szépen a választ de akk most ezt a 03 -as ra írtad vagy a 02 -re ami nekem van?
zoleeeboy arany szíved nekem is elküldhetnéd a dob és összekötő méreteit
emilem adatlapon
De ez a 03 636
Ukawa tutira biztos színkódot ad meg Én már csak tudom
Hát ez beszarás baszki

Mennyibe fájt a dob és összekötő ?
A motorod(szürke) színkódja: 3L . A váz TX, felnik DH . A festék PPG.
De a 2003 636 nem erre a hatosra vonatkozik?
Délutan átküldöm sajna huzni kell egész nap a f.......... 16-ig jaj elnézést elnézés az akartam irni: igát
Amugy korrekt kis dob egy bajom van vele eleinte tetszet hogy jó hangos - de tegnap egy hosszú út során rá jöttem hogy hasznos dolog a füldugó