Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem hinném akor komoly baja lenne. Egyébként ha jól emélkszem van egy kis tartály ahova gyűjtődika légszűrőházból a a folyadék, nekem a első lánckerék elé jönn le, lehet a légszűrőházba el van tömődve a tartálynak a nyilása mert elég apro cső megy rá.
Még nem szedtem szét de ahogy benéztem a váz alatt, onnan a légszűrő háztól kezdődik az olaj folyás.... Úgyh sztem igazad lesz!
az enyémmel nem egyezik meg. 2002re még a 600ast dobja ki,a 2003ra adja ki a jó színt.
Csaszar vagy tesa! A mereteket atkuldod a cimemre ha szepen kerlek?
Légszűrőházba vezető kartergáz visszavezető cső nincs eltörve vagy lecsúszva a szurödobozrol estetleg motor blokkrol és ráfújja a vázra - bár nem kéne fujnia az olajat. De csak egy tip. Elég motorolaj színű szerintem.
http://www.sportmotor.hu/motor...

Sietve ennyit tudtam ma csinálni. nem pörgettem mert iszonyat hangos és kisgyerek van a szomszédba de holnap csinálok egy másik videot. Meg nem töltöttem még ide fel semmit ezért inkább teszt jellegel raktam fel.
kep 3.
2.kep
BOcs hocs csak most csak nem voltam itthon. Mocit nem nézni faszány megáztam vele hazafele...
Ez bittos ugyan az mint a tiéd? Mármint h a tiéd megegyezik az enyémmel?
Gyári szinkód megszerzésében tudna valaki segíteni a 2002 ezüst 636-hoz?
Koszi, kozben mar ugy nez ki lesz egy. Ha minden jol megy holnap mar postan is van.
nekem lehet, h van, írj mailt vagy a hirdetéseim között találsz telszámot
gyári gumi és lánc van rajta , de a lánc már megnyúlt ~kb mintha 7-8000km lenne benne , ha nincs benne aksi és évekig nem kap áramot elfelejt mindent az müserfal , most jártunk így egy aprilia rsv-vel 2 év után raktunk bele aksit és lett egy 0km-es moci a 4ezret futotból , és sajnos a piros kulcs van a müszerfalban azért világit az FI
Ha a blokkban is annyi olaj van mint a láncon akkor az bármi is lehet.
Bontsd meg egy kicsit a motort, valószínű rátalálsz hogy honnan mászott ki a csiga.
Most megjott. Folytassuk ott.
Elküldtem még egyszer.
Hozzam meg nem jott semmi. Tuti jo cimre kuldted?
Írtam emailt . Üdv Dávid
05/06-os ZX-6R-rol valo hatso gatloja van valakinek elado esetleg?
Ok. Hátsó fékbetéted nincs véletlenül raktáron, mondjuk brembo, most néztem az enyé szinte csutkára elkopott
iGEN!
Ok akkorreggel beugrok értük. 9 től már vagy?
Szia!

Minden megjött! Hétfön 11 ig vagyok!