Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt a rattyer bandát!

Te zsó mikor hísz má fel valami jó hírrel!
nem is rózsaszín pilyos.még jó hogy kotontot huzok előtted
Ez a Vazz, büszkék lehetünk rá. Én múltkor azt is láttam, hogy pirosat kapott a zebránál, erre leszált a motorról átkisérte az idős nénit a zebrán és utána visszaült a motorra és szépen ment tovább.
Nagyon szívesen!

Egyébként meg kréjjziómbrezsónak rózsaszín a lelke és minden reggel legalább egy használt kotont húz ki a seggéből.
simánbazmeg....még béjemvé alvázszámkörüli szigetelést is megcsinálok neked fényezésestűl ímélben különbül, mint valamellik dunántúli dukkólakatospáros
emailben is beallitod a futomuvet meg a feket?
draga Nyuszi(wazvazzwazzvaz)
mivel a telapo nem hozott semmit azert most husvetkor csak rad szamitok! tudom ilyenkor sok a dolgod de,
ha tojsz valami bontott cuccot legyen az barmi...en erte is megyek!
hol lehet nézni katarimotgdzsípít?tvbentudom
felőlem...autót hozod ?vagy azt se?
kurvaturelmetlen vagyok!
mivanmaaaaa? locsolni vagy?
motorkerekparblokkom szerelesere tudol valami oco kivitelezot ha megkernem az ugyes kezed?
a puntorol lenne szo

nem a rozsdafeher szinu!
jovoheten egy jo muxaki?
+elotte kis"felkeszites"
szerintem inoxra valoval!
Köszi!

Csak nem tudom mivel annyaggal polírozzam fel, alumíniumra vagy acélra valóval.
aluból lenne eldeformálódna..minden dob ötvözet,többnyire Al-Mg króm vas és egyéb fémek ötvözete.
Sziasztok!

Egy kis segítség kellene.
Az szeretném megtudni, hogy a gyári kipufogó dob palástja milyen anyagból van Aluminiumból ? (00-02 évjárat)

Köszi
maj megiszod ennek a levét Vazz egy kötsög
Szia Vazz.Megjött a lánckerék fel is tettem fasza lett.Az biztos,hogy ritka az ilyen fasza csávó mint te.Írtam a fórumra,hogy van e valakinek lánckereke,Vazz szólt,hogy neki van.Le is küldte postán,nem fogadott el egy forintot se és még a posta költséget sem engedte,hogy kifizessem és mindezt totál ismeretlenül azt se tudta,hogy ki vagyok.Ezt úgy gondoltam leírom hogy van ilyen is.Mégegyszer köszi .
Kösz Roli, Crazy
latod milyen butus vagyol!
sok locsolot bejbi!
Nekem volt egy horzsolt, kibasztam mert azt hittem, sose fog kelleni senkinek.
faszodérjen bokáig kiscsávó 600évig
Hejj GO, isten éltessen