Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Nem látom az adatlapodon, de irj a vinko8511@gamil.com-ra és válaszolok.
Hali!

Megadnád az e-mail címed?Lenne pár kérdésem az alkatrészekkel kapcsolatban,vagy az adatlapomon kint van az enyém, írj rá egyet!Köszi!
ő se beszélte én sem fogom
Nemtudom mi volt ott mert nem voltam ott, de gyere el nyugodtan és beszéld meg vele, hogy mi az ami a tied volt.
szólnál a főnöködnek hogy viszadhatná az apróságaimat amiket összepakolt a fogdmegjeivel a kawam3-nál?bár mondjuk eccer ugiycsak megyek fehérvárra és majd nem kérem el...
Nemsolkat,de olajat kéne cserélni,mert versenyeztem is...
de,fentvagyok
Ok.Hozzad csak. Mennyit tettél bele tavaly?Facebookon nem vagy fent?
Szeva!Én nem sokára viszem az enyémet!
Szia!
Én a Kawánál dolgozok Fehérváron, ha neked nincs túl messze csörögj rám és megbeszéljük a részleteket.20-596-8172
Üdv:Vinkó
üzentem mail-ben egy kép ár kellene. köszönöm.
egy zx6-ot építek hogy kipróbáljam milyen a kisöcsi, van pár cucc ami még hiányzik mint pl plekó, tank, gyűjtő. de majd összejön valahogy, a dob gyári marad, máriapócson ha bukta lesz akkor ne sajnáljam. még egy gyári dob nem nem köszi.
Gyári dobot nem keresel? :)
Ezzel kifűtöd a telet
Szia!

Alkatrészben mindenem van hozzá! Szervízben tudok segiteni a környékeden! Adatlapomon elérsz!
Plekóm van,fekete átlátszó bubis ha kee.haérdekel dobj egy mail-t
Sziasztok!

Budapest környékén vagy J-N-SZ megyében keresek Kawákhoz értő nem lehúzós szakit! ZRX-emen lenne egy két javítani való dolog.

Köszi és üdv!
köszi!

Küldtem mailt
Szia!

megjöttek az alaktrészeid!
Eladó ZX6 2003-2004 Valter Moto lábtartó hátratoló adapter, ZX6 2003-2004 Valter Moto kipufogó tartó konzol, ZX6 2005-2006 Power Commander III 4 térképes rendszerrel.
Csak telefonon érdeklődj!
06705850436
Szerinted? Persze hogy feltűnt
zx6 98-99 plexi, tank,leömlő, hűtő valakinek?
Z750-re való hátsó doboz tartót szerintetek fel lehet tenni '03 zx636-ra?