Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valamikor átjöhetnél a szomszédba! kapol 1 szegafrédót a szemedbe! fijam megöl el!
sosenemtudni! há nem ? há de!
sziasztok
98'-00 zx6 blokk alkatrészek eladók
janou!a ragadósszett 62.
2.000.-ft/db áron tudok postázni ngk cr9e gyertyát.
ugyanebből írridium 3.800.-ft/db
ugyanez platina 2.980.-ft/db.
NGK CR9E
Zsolti!

Megkaptam a cuccokat! Köszönöm szépen!
Sziasztok!
Milyen gyertya való 2004-es kawába?
Okéjj, most melózok, holnap csinálok róla képet és küldöm.
Légyszi küldj egy képet, hogy mi van letörve róla (csasznyi@vipmail.hu) !- sz.tem kelleni fog.
És te értesz hozzá
tuggya édesem..tuggya
rilex nigga brada
jó a motorodba hiszen pont ugyanolyan mint az enyém csak ez a rézizsó ilyen vicces gyerek (asziszi ).
Ha kell a szűrő hívj: 70 931nulla941
Ha KA-6005 típusú K&N szűrőről van szó akkor jó a motorodba.
Hali srácok (: {most regisztráltam }, engem érintene a légszűrő, de ha tényleg nem jó ebbe a típusba akkor tárgytalan.
Hali!Köszi a válaszokat! Nem az enyémbe lenne, regisztráltattam az illetékest, és szólok neki hogy írjon rád.Zx636 ba kellene 2005 be.Mármint abba kellene, köszi!Üdv!
amúgy is zéhétötvene van...
az nem lesz jó 2005 ös 6363-ba
Hi!
A tisztítószettet már elígértem egy meleg kawás barátomnak , de a szűrőt tudom adni frissen tisztítva/olajozva amire 5-6000km-ig nem lesz gondod. Egy szépséghiba hogy a szűrő tetején lévő kis luk a gumiban - ami arra szolgál hogy könnyebben ki lehessen húzni a légszűrőből - az kiszakadt most hogy kivettem annyira bele volt tapadva a szűrő a házba, de ez nem befolyásolja a levegő szűrését és ki is lehet húzni a házból a kis fülecske nélkül is. Csak azért írtam le hogy ne érjen meglepetés.
Egy tízesért odaadom, alkudni lehet de nincs értelme.
Hali!

Engem érdekelne a K&N légszűrő és a tisztítószett!Egy árat mondanál rá? Ha még megvan persze...Köszi előre is!Természetesen 2005 ös zx6363 ba lenne:)
küldtem
Hali! küld már el a számod léci koza90@citromail.hu
Vagy is hasonlót. Bár akkor többen emlegették a szelephézagot mint hibaforrást. Melegen elmászik és már nem tud indulni a motor. Egy 10 éves gépnél ez már lehetséges főleg ha még nem volt állítva.
A Suzukim ugyan ezt csinálta. Hidegen pöccre indult, miután bemelegedett az Istennek sem akart. (Volt benzinkúton tologatás). Akkumulátor csere oldotta meg a problémát.
SZiasztok

segítsetek már nekem egy picit.AZ normális dolog hogy mióta beütött ez a hideg nagyon nehezen indul a motor.(zx6-r 2001).Ha beindul, és bemelegszik, utána leállítom, és mikor ismét be akarom indítani sehogy sem akar.Mi lehet a baj ?Gyertya vagy micsoda.Segítsetek légszives.