Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bénák.oyan nincs amit kalapáccsal nem lehet megcsinálni.n meg persze gyorskötöző vagy pávertép-vagy.......pálinka.az mindent megold
Én is pont ezt csináltam csavarok meglazít egy léccel a tank kitámaszt és a légszűrő és akksi kivesz. Még jó hogy teletankoltam, nehogy könnyű legyen De legalább ebben nem a 420ft-os benzin van hanem csak a 380-as
nincs egyszerűbb módja, tankot fellazít, bármivel kitámaszt, és akkor nem kell lehúzgálni mindent. illetve én nem az alsó csavart veszem ki ami fogja a tankot hanem magát azt a vasat egyből amin a tank rögzítve van.
Igen a többi 5-6 mellé beparkoltam
amúgy a futót otthagytad.nem?
ha el nen felejtem,akkor nálam lessz,
Hu ha hétfőn ott lenne nálad 1 óra körül az nekem tuti jó lenne be mennék érte
papír holnap kell,vagy hétfőn?
Nem sok jó volt az mindig is
az ok,akkor fasza lett a gép? volt vele mit foglalkozni,mi?
Szeva Ja a méregfogát kihúzattam nehogy megmérgezzen
Hétfő délután
Szeva Tomi,mi a helyzet? Hazaértem egészben.mikor mész a méregzsákért?
Azt felénk máshogy hívják
Hát ha úgy van mint a tízesen akkor megoldható úgy hogy leveszed az alsó idomot majd a motort és a légszűrőt . de így a tankot nem kell levenni.Gondolom teletankoltad és így nehéz lenne hát akkor jó munkát ha holnap nekiállsz mire jó idő lesz addigra pont kicseréled
Ettől tartottam
Roli ismerősömnek is 05-öse van és Ő is úgy veszi ki ,hogy tank le máhogy ő sem tudta akár hogy akarta sztem nincs is más mód.
Tomi van aki helyettem megteszi , .
Krézi vagy aki hozzáértő. A 2005-ös 636-on, hogyan lehet kiszedni a légszűrőt és az aksit anélkül, hogy a tankot le kellene szedjem, mert én eddig még sose jöttem rá és lehet, hogy van egyszerűbb módja is mint, hogy a tankot arrébb teszem.
én nem nekem más szedi ki
Nem voltam és nem is tudom mikor tudok menni talán hétfőn ma csak 12 ig vannak én meg nem valszeg hogy eltudok ma lépni 10 ig a telepről de ha mégis akkor rikítok
mármint hogy ő nem hokizik és azt gondolja más sem teszi?gyanuba keveredsz ezzel a kérdéseddel.pályenka?gyóóóóóóó láccik?
vótá?merhanem az jó.holnap ...ööö ma ottan leszelek.leváltogatjuk?keréken
Miért gondolod hogyha te csinálod más is azt teszi