Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dehogynem...és?ki nem?
na mentem melózni csőváz

aztán semmi hoki este .
, ,
Ok nyertetek

De akkor sem vagyok hülye ............... asszem
inkább azt mondom:olykor nem
ne mentegetőzz .....ne tetézd a bajt...add csak magad
Ez gonosz volt és nem fogadom meg .

Asszem át kell gondolnom rendessen mit írok ,mert ez türhetetlen,hogy ez jön le rólam . Azért néha hülye vagyok de NEM ennyire .
Egyszerű a megoldás. Ne írj többet!
Csak viccelek ám.
De azért szeretlek ám titeket basszátok meg , , , ,
Óóóóó basza meg na ezt akartam elkerülni,hogy hülyének tünjek
Olykor.
Kabd be ez fájt baszki ,

Tényleg ilyen vagyok ?
Világos. Sajnálom.
IGEN
KICSIT KERESTELEK?
A gyorsasági motoros szakágat abbahagyom mert egy mams-os gyűlésre se mentem el!
Költségvetettem most a télen, egy darab háring délután 4*20 perec pályadíj + benzin = 30k ehhez jönnek a kopó alkatrészek de ezt neked nem kell leírjam. A lényeg hogy kb havi egyszer tudnék menni pályázni (nemcsak hring), ami pont arra elég hogy el ne felejtsd hogy hol az index meg hogy milyen színű a kék zászló.
Olcsóbbra váltok, supermoto, egy gyorsaságimotoros pályanap árából kimegyek négyszer valamelyik kis pályára bohóckodni inkább. Ősszel-tavasszal meg endúrózgatok aztán jóccakát.
Ja és még van gumimelegítőm is elsőháccsó, K&N légszűrőm is tisztító szettel.
Ami kimaradt a listából: 1db 45 fogas, 2db 46 fogas hátsó lánckerék ebből az egyk 0km-es, gyári első-hátsó lánckerék, komplett gyári kipu - leömlő-összekötő-dob. Meg majd még ami eszembe jut.
Abbahagyod a pályázást?
Kawajampik, áhhtung-ÁHHTUNG!
Maradt egy pár fölös alkatrészem 05-06 636-hoz. Ha valaki véletlen azon gondolkodik hogy pályamanónak áll, és komplett motrot akar hozzá faragni szeretett gyári gyönyörűségéből akkorbizanosza!
Amim van: Komplett pályaidom, elsőlámpával és hátsó lámpakivágással-tartókonzollal, fém-fékcsövi a munkahengertől ágazik a két nyereghez, esztergált réz bukógombák-emelőszemek-elsőtengelygombák, felhajló rövid-hosszú-szépsárga kuplung-fékkar, szextrémtekk kormányteló 20 sebességes+konzol, két dunlop D211 háccsó szlikk, egy bontott blokk - hengerfej híjján mindene megvan -
Naggyából ennyi, az álmom hogy egyben vigye el a szerencsésbárki. Akit komolyan érdekel az keressen, mert még nem számoltam össze mimennyi, meg fele vidéken fele pesten a többi meg nemtudomhol.


Bassza meg mindenki vagy nem?
így már értem..pedig már készültem hogy felrúglak a Holdra
Gondoltam fölteszek egy Go636-féle kérdést.
Mi a faszt vigyorogsz?
2008-as Tízesre jó?
van egy radiális főfékem kawára...ha valakinek köll.2008 as 10 esről...de mindhez jo.