Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fasza lett
Mindegyik fényezéssel az lenne . Úgy hogy nem tudom talán az ezüst nem annyira vonza a szemeket de a zöld fekeze az igen az már jobban vonzaná talán.
Én zöldítettem Itt a kép az "új" vasamról.
Igen, légy egyedi
Én nem pályázok de ha jól tudom akkor oda azért keményebb futómű dukál nem , .
Az más perec az perec a narancsot amúgy sem szeretem annyira bár az is eléggé feltűnő valjuk be
És az pályára miért jobb, mond el nekem.
Ez az perec is abba a narancsos undormányba szeretett bele
suzukinak jobb a futoműje mint a kawáé ezt mondták.lágyabb nem annyira kemény.
De ha azért belegondolok nem sok ezüst futkározik egy kicsit különcnek is érzem magam ami egy picit jól is esik .
Marad egyenlőre de a festőnél vannak a MArtin design tervei úgy hogy mihelyst meg lesz a pénz változik egy picit a motor . Hogy mennyit kell rá várni kb annyit,hogy rendeződjön ennek a köcsög országnak a helyzete anyagilag és talán a mienk is fog .

pozitív vagyok .
Helyes, nem kell az.
És neked marad az ezüst szín vagy zöldítesz?
Szeva Pityu megdumáljuk személyessen majd ok .
Ja csak ,hogy tudj róla köll olaj Mozul 5100 10 w 40 asszem úgy 5 lityi jó de majd szólok elötte okesz. Mert most vittem a far ill. a fenék lapot javittatni + festetni úgy hogy a csere kicsit csúszik.
Biztosra akrtam menni de Vazz már lebeszélt róla .
szóljatok ennek a Suzukis bigjoe-nak,eltévesztette a bejárati ajtót a fórumoknál
Azért vettél hondát mi?
egyszerűbben is lejjebb viszem neked a hőfoktot, nem kell ahhoz ilyen szar.
Szerintem a Japán mérnökök jól méretezték a hűtőt a motorhoz, nem kell fosni nekem még sose melegedett túl még nyáron városban sem max. 108 C volt a víz.
Jó választás
SZerintem pályára nem jobb mint a suzuki!
a hoki suzukinak4000 km pálya után sem volt baja aváltólyának
Biztos bírja ez ne bírná még ha szántanál is vele azt is simán .
gyári cucc is megvan hozzá makulátlan 3 palyanapot használt 9000kmrel.remélem birja majd a váltó.
Azt még búgd már a fülembe, hogy vifíljuró volt a cucc?
Jól választottál!

Igazából nem tudok rá rosszat mondani. A fékek mesések a fékbetét ára pedig nagyon mesés (20 alatt nem kapsz ). Az ereje pariban van a legújabb 600-asokkal is. Kanyarban nagyon stabil, oda fog menni ahova akarod. Futómű parádés, de ha 90kg fölött vagy akkor féktávon koppig összeül az eleje akárhova is tekergeted. Pályára kormánystabi nem árt ha nagyon sietsz.
Egyedüli gyengéje a váltó, van itt a fórumon aki nyaranta többet is elfogyaszt, de az egyértelműen a motorozni nem tudás és a műszaki analfabétizmisának a hibája, illetve még csak robogóval meg automata váltós járművel közlekedett. Szóval ez az alkatrész erős igénybevételnél hamarabb megadja magát mint márkatársai, de annyira nem gáz, jó pár pályaszezont ki fog az bírni. Emellett a antihipphopp kuplung meg ragyogóan műxik. Nagyjából ennyi, igazi sportmotor nem hoki suzuki!