Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...szerintem Te tényleg folyamatosan iszol Gyerünk barétom
pénzre lenne szükségem, mert a munkámhoz autó kell, am tényleg patent, hibátlan. köszi a jókívánságot:)
Strici !

hol vagy kellenél! ma!
KRÉZI! mikor csinálsz meg 1 két apróságot az új autókán? semmi szerszámom se garage....,
ajtó beállítás 1db, kézifék beáll 1db, első futómű beáll 1db
na na na na na?
, , , ,
"Sajna el kell, hogy adjam a vasam autóvásárlás miatt."
Így kép alapján csak a kar végi kopásból lehet megmondani de amúgy patikának tűnik a gép tényleg és hát igen a plekiért nyakon baszkodás járna rendessen .
Sok sikert az eladáshoz sajnos.

Ja és ha nem vagyok indiszkrét miért adod el ?
az előző tulaj újrafényezte, úgy adta ide, azok a sérülések sem voltak vészesek tehát a motor tuti nem sérülhetett csak az idom karcolódott, még törni se tört. az ár az erőteljes irányár h legyen miről alkudozni:) a drótkefével való plexitakarításért nyakon kéne vágni az illetékest
Áááá hülye kérdés bnocs hirdetést megnéztem 749 ezer , .
Látom te sem a gumi közepét használod csak .
Gondolom valami szar rongyal vagy "tisztittó" szerrel takarították a plekit azért lett ilyen.
A csúszást meg a kuplung karon lévő pöttyet látszó csúszásnyomból gondoltam akkor az idom is karcolódott nem és újra fényettetted szép lett akár ki is csinálta .

Mennyibe adod ? ha szabad kérdezni .
egyet "csúsztam" de a ruhámon látszik csak meg a bukógombán van pár karc, szal nem nevezném igazi csúszásnak
plexit pedig nyáron akartam venni, így vettem a motort, el nem tom képzelni, hogy került rá a sok karc
SZép motor lenne egy pár kérdésem
1 : csúsztál vele?
2: a plekit miért nem cserélted le geci karcos

asszem több kérdésem nincs .
Sziasztok!
Sajna el kell, hogy adjam a vasam autóvásárlás miatt... egy 2003 -as fenevadról van szó. Ez volt mindenen, szal minden jóban részesítettem, gyönyörű állapotban van. magyarországi, hibátlan 39000 km van benne. gyönyörködjetek
reggel m egyek lányos gombához úttana Pest iránya ez dél ellőtt
kaszagyerekem!Te mikor jössz felém holnap.?.csak mert ugy tökönrúgnálak.
Igen, megérkeztek! Köszönöm a segítséged! Azért majd dobj már egy új mail címet is amin elérlek. Lehet hogy kell még majd 1-2 dolog a későbbiekben.
Janou: Tükrök megjöttek? A hotmailes ne írj nem tudok belépni
De legalább jól néztem ki
tOMI te csak a munkahelyre mentél és nem dolgozni
Sziasztok. 2007-2008-as zx6r-t vennék kp-ra. Sérülésmentes,szervízkönyves kell csak.(lehetőleg zöld )Pályázott,kintről behozott, javítgatott, 30ekm-es nem érdekel. Ha tudtok privbe üzenjetek! Köszönöm
tesem vagy százas baszki beszarok , , , , ,, , , ,
, , , ,
A reggeli híradóban azt mondák aki ma reggel munkába indul az vigyen magával hólapátot, pokrócot, jégoldót, vontatókötelet, elemlámpát, autóemelőt és pótkereket.
Ne tudjátok meg milyen hülyén néztem ki a buszon.