Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tomi motorral rutinozni na HÁT!
Valahogy gondoltam de ha arra gondolsz amire én akkor arra a felvonulásra egy sniperral mennék aztán huss a sok buzinak
ha meg most sem egyről beszélünk akkor beszoptam , , .
Hát ja kicsit hülyén jött ki a kawanapi nagy dumálás egy pöttyet ügy érzem hülyén reagáltam le a dolgokatbazi sokat beszélünk 2 mondat anyám kicit ciki részemről. ddt-vel többet beszéltem asszem 3 vagy 4 mondat crazy papa meg puszta jelenlétével letaglozott vele is vagy 2 mondatot beszéltem talán aztán kaszás úrral meg semmit mert rutinozott a verdával próbált rendesssen tolatni de nem nagyon jött össze , .
Úgy hogy igen remélem idén bővebben tudunk diskurálni majd
Oda már a vadászok hordták
Fasza
Ez hütőház nem erdő amúgy is csúnya egy elrendezése ez a teritéknek.
nem menekülsz bazmeg!
fasz kivan Veled is..jövök megyek 70 km-eket,de Neked mindíg muszály odaköltöznöd a közelembe?
eladóóóóóóóóóóó

http://www.vatera.hu/kawasaki_...
te nem is ertesz ehez ...nyomi

mi a szitu fater!

megint szomszedok lettunk!
Voltam oda van bejárásom
mail ment CJoe
thx Nem és te?
vadsült barnamártás..tűz, meleg, pályenka....és ilyenkor nem szólsz...
..na várjácsak...ezé majd ugy kikerüllek mint a pocccsollyát..2centit hagyok a kormánynál hogy érezd a törődést
meleg---mi más.
nem is arra értettem teeee Mind1... Remélem most nyáron többet tudunk majd beszélgetni Kawanapon pl.
piromániás is vagy nem csak gyilok hmm ............. nem szólok be többet esküszöm .........
Ja meg néztem tábor tüzet is
Mondom csak 1x sétáltam aztán ez lett
ezeket a predátor lötte ki nem .mert az 1 ben is így nézett ki a faszi mikor mellbe lötte ................. vagy mi a tököm
nem most teeeeeeeeeee majd ha lesz nyáron ha egyáltalán lesz nyár meg lesz annyi píz, hogy tudjak tankolni persze .
Voltam erdőbe
Majd eldöntöd inkább érdekes
Ok,fasza lett?