Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tihamér őszinte leszek veled jó de nem haragudj meg ok.
Na akkor mondom :
- jobban jártál vele
pozitív tulajdonsága:
KAWASAKI
negatív tulajdonsága:
A köcsög megeszi hamar a benyát
őőő asszem más nincs , .

Rem. nem haragszól .
Kösz Vazz igen jól kifejted a kiegészítő hütőről alkotott véleményed ezé nem is köll már .
hello!
1 hete van 636om 2005ös!Hringre fogom használni meg utcára!mi a véleményetek róla!Gsxr600k5öm volt amit ringen használtam...gondolom ez jobb lesz!Futóműre mintha lenne panasz nemtom mi igaz mi nem...sztetek mi a pozitiv illetve negativ részek a motorban?
Ecce: ha melegszik a motorod akkor lassan mész; ha lassan mész akkor minek a teljesítmény (amit ez a kis tuning ígér), na meg sportmotor?
Kécce: a túlmelegedés ellen már kitalálták a ventilátort, ha a kalahári sivatagot akarod meghódítani akkor ez a kis csőcske meg nem fog segíteni.
http://www.kepesmotor.hu/motor...

Sztetek megéri ez a kis hűtő pluszba ?
Szerintem nem sőt a blokk sem ugyan az de mint mondottam sztem de majd crazy papa megmondja .
Hali! Olyan ügyben érdeklődnék h a 2002-es 636-os kipufogó rendszere az megegyezik a 2003-as 2004-es rendszerével? Mert ahogy elnézem a motorjuk az egyforma az injektor kivételével...
Ok! Intézem!
Döntöget rendesen de az a bemutogatós jelenet nem tetszik sőt legszivesebben beleállítottam volna a kezét a hátába nehogy baj legyen.
kösz az infót de asszem akkor nem szarakodok vele fölösleges.
Kell. 'SPORT II' sapka, fehér ; 014SPM0005
Rendelnem kell január 20 ha kell
Az. Arról beszélünk.
Na akkor majd beküldök érte ismerőst hogy vegyen nekem egyet. Köszi szépen. Sapkák jöttek amúgy?
Ez 636 05 váz oldalánál lévö ban? Ha igen az 770ft/db
És mennyi egy ilyen szar?
jobb nem lesz
És mit eredményez ha ledugózom lesz valami változás vagy adok a szarnak egy pofont ?
nyomáskiegyenlitő..nem hinném hogy nagy gondot okoz a ledugózása..
kösz dobok egy képet jó lehet úgy könnyebb egy kicsit ok .

A kép minőségét ne nézd
A 2 kis összekötő genyákat akarom kivenni ha lehet.
legalább iszol rendesen és ez mindenképp becsülendő
....hazudnék ha azt mondanám értem mit beszélsz...
Crazy segits nekem légyszi na mondom mibe jó............ de figyelj a gyári kipu rendszernél vannak azok a kis összekötök a csonknál na ha én azt onnak kipattinton sarokcsihulóval és behegülöm akkor mi a tököm történik beszarik a mnotor bagy nem szarik be van -e egyáltalán annak valami szerepe hmmmmm ? .
Kösz a választ és nem bassz le ha hülyeséget kérdeztem jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
óóó .
motoros nők.....na
949 az a 959 te asszociátor hogy szopatomaszád.