Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg fog felelni. Ez csak formalitás. Ezért nem értem miért nem csinálták még meg?
Valóban vicces volt ez a mai pályanap. Mikor bemondták a hangosba a bójázást, gondoltam oszt? De mikor megláttam a pályán keresztbe aszittem beszarok. Közel két hónapja nem ültem motoron, azt se tudtam hol vagyok és még ezek bebójáztak... a pályabírók kettesévvel szaladgáltak előttem... szóval történt ez-az ami egyébként nem szokott.
Ezt a levizsgáztatást meg nem értem, ha F1-nek jó... és ha nem felel meg motornak akkor feltörik és beszórják kaviccsal?
lehet hogy az enyém is megy a levesbe még nem szedtem szét.
Az derék, mind1 melyik az abszolút csúcsra gondoltam mind1, hogy az versenyen vagy csak felment a pályára és rugatott egyet egyedül.
Azt értem de volt akinek úgy robbant szét, hogy ment vele a blokk is. Mindegy. Szívesen.
thx....minek sietni..azt a pályán kell
Mi lett volna ha nem várod ki ezt? Azt mondtad már akkor zörgött amikor megvetted nem? Vida Tibor : 06 30 230 37 36.
1:50-51 körül attól függ, hogy időmérő vagy versenyeredmény a kérdés.
Idén már stabilan 1:55-ös ember lett.
és mi a h-ring abszolút csúcs? Az se lehet messze ettől
asszem 15.6 körül jár..de lehet 55
Nem tudom mi volt neki eddig a legjobb, de nekem 1.58-at emlegetett dunloppal és 1.59-et brigstone-al amikor kérdezgettem erről a két gumiról.
há mer nekem kell egy.....ledarálta a gumi hardyt..kissé..
Látod ez egy jó kérdés.
Brian sírva is fakadna ha 1:59 lenne a PB-je.
LoL
Meg is veszem tőle a PB győztes lerugott gumijait és kirakom itthon a garázs falára. Így köll eztet csinálni
Hát, hogy f-1 után miért nem volt idejük levizsgáztatni a pályát
Egy hete volt az
Már hogy vóna?
generátorod nincs elfekvőben?
brájen bólyákat rakott ki hogy többen elessenek és ő pb-t tudjon menni..mit nem értesz ezen
Melyik része nem világos?
lájk , Brian-nek meg riszpekt
De mi ez a bójás történet?
Na megjöttem. Akaratomon kívül örömmotorozásban volt részem. (Páran a szememre szokták venni, hogy állandóan a köridőt hajszolom). A Hungaroringet nem vizsgáztatták le motorokra a Forma 1 óta, ezért a leaszfaltozott bukótereknél lassítókat raktak ki bójákból. Amikor én sorra kerültem a 2-3-as kanyar között volt meg a sikán utáni egyenesben. PB-re esély sem volt de egy jót motoroztam. Különösebb vészhelyzet nem volt, a dőlésszögem még mindig csak alakulóban van. A cél végi féktávval gondjaim voltak, érezhetően elszoktam a nagy fékezésektől. Azért 2:05,5 így is összejött. A gumi bal oldala elkopott és már csúszkált is a sikánból kijövet de ettől csak úgy éreztem, hogy ász vagyok.
Árpiék így fel sem mentek a pályára, volt pár kellemetlen bukás, Brian 1:59.
Sziasztok!
Bocs a zavarásért!
Ha vki tud garázst,vagy vmi fedett helyet a kawámnak ,légyszi szóljon! XI.kerületben,már mindegy,hogy csak legyen itt velem a ninja