Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért ez mehetett volna privibe is......... én is szeretnék érteni a motorokhoz legalább egy kicsit
Ügyesek vagytok, ámbár ebből a te részed egyenlőre elhanyagolható!
Gratula Apuka!
...kb ..kb fél ötkor kérdeztem Zsófit:Perecéknél jönni kellene már a gyerekőcnek nem?
igyál az egészségére rendesen
Gratulálok Ő lesz a lehendő pereckirály a Kawa fórumban?
ma délután megszületett a kisperec
amúgy enyém 2001es de ezis cicereg, vez lánc csere után is szal tudom hogy nem gáz nem is zavar
Zavarni nem zavar, csak nem tudtam, hogy baj-e. Ha normális, akkor semmi gondom nincs :)
Kawasakit vettél nem?akkor szokd hogy cicereg.ha csendet akarsz menj apácaneveldébe ...
vagy vegyél varrógépet....öö..hondát
Amikor megvettem még nem nagyon cicergett, alapjáraton halkan olyan 4000 körül a leghangosabb, a kilóméter szerintem reális, mert 2014ig érvényes a forgalmija egy év alatt meg csak nem raktak bele 30k kilómétert, és a gumik is gyáriak még. Amúgy köszönöm a válaszokat :) 6000-es szervíznél majd megnézetem hátha kiderül mi a gond :)
Pl az hogy az enyém eladó .
A saját tapasztalatom az hogy nagyon frankó gép.
Helló srácok szimpatizálok 03-04-s-el mit kell tudni róluk?
beleköltözött egy kisegér
Mikor vetted nem hallottad? Terhelés alatt alacsony fordulatról cicereg vagy alapjáraton? Mennyire valós az a ~3000km? Mert annak még szinte új motornak kéne kinéznie, ezért nem is illik a képbe az, hogy olajcsere, gyertyacsere, szelephézag állítás. (kapásból ezt mondanám ha 30-40k km-t futott motorról lenne szó) De így azt mondom, hogy ne használd alacsony fordulaton, vagy add el ha zavar.
Sziasztok!

A múlt hónapban vettem egy 09-es évjáratú, de még a zx600pe szériás kawát 2850 km-el a motor szépen, egyenletesen jár, de alacsony fordulatszámot cicereg. Esetleg nem tudja valaki, hogy ez mitől lehet?

Előre is köszi a segítséget!
Köszönöm.
büntet
a teljesalakos képeket majd én is várom
, , . fasza csávó vagyol te . Köcce
holnap..mert még nincs teljesen kész..ülés stb még hiányzik.
Crazy ha szépen megkérlek ugyan ezeket a képeket még egyszer nem akarod nekem megcsinálni úgy hogy teljesen látszik ez a vadállat . És nem akarok ám kuncsorogni meg ilyenek . .
Rohadj meg , , , ez nagyon brutális lett legalább is kinézetre .

Képeid alapján most még jobban arra felé mutat a képzeletbeli mutató, hogy nagyon köll egy 04-05-ös tizedes .
nnna.
Katona Dániel
Én is, csak annyira adta magát a szóvicc, hogy nem tudtam megállni
Azért szeretnek én úgy érteni a mocikhoz mint ő :)
Zöldfülű?

bocs