Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Tesóm motorvásárlás előtt áll! Úgy néz ki hogy a BMW-t fogja becserélni motorra!
Jelenleg 2 motor a kiszemeltek között!
Kawasaki 636 és Suzuki K4 1000

Valaki első ránézésre tud valaki valamit a gépekről?

Kawasaki ZX-6R 05-06

Suzuki GSX-R K4 1000
Ja és azt megjegyezném, hogy amikor eladtam a tizedest 1db ZX-10R volt 1,1-ért az is full pályaidomos roncs és az összes többi 1,2 felett volt. Eltelt 2 hónap és 4 motor van 1,1 alatt. Ez a véres valóság és ezért tudsz olcsón használt ZX-10R-t venni. Persze az állapota kérdéses lesz de hát kevés használt moci van amibe nem lehet belekötni.
Ez sajnos igaz, tapasztalatból mondom

Szarnak rá, hogy milyen gazdája volt csak olcsó legyen és majd megcsinálgatják vagy nem. Szerintem 800-ért se fognak tolongani érte most mert használtautón van ami már egy éve 800 és még mindig hirdeti. Nagyon nyomott a piac
Úgy van ahogy Vazz mondja. A hasznaltauton 4-5 ZX-10R van 1-1,1 között. Akkor a te mocidat senki nem fogja megvenni 950-ért mert annyiért már ezrest kap. Tele van 636-al a net 7-800e között. Magyarországon 100 emberből 99 azt keresi ami olcsó és kevés km-es legyen. Leszarja ha a 10 éves motorban 8000km van.
Joe!

Meg lett baszkurálva tegnap a fék. És jól működik!
Köszönöm
kb.
Az hogy neked megér e 950-et csak egy dolog, de ha el akarod adni és azt kérdezed mennyibe mehetne el az meg megint más. Ha el akarod adni az idén akkor 800eFt, ha csak árulgatni akarod 950 és majd jövő tavasszal eladod 750-ért.
meg
Joe kérdés szerinted az enyém ha megnézed a képeket megér 950 et? turáztam csak vele és 44000 van most benne apró kavicsfelverödések vanna rajta meg javított a jobb idom az index körül de újrafújva matricázva meg minden. csak első ránézésre. mondjuk van már rajta ledes index üléspup bukogomba bubis pleko, meg kicsit átalakított a dobja
ha tudok .... segítek
hát ez olyan..
Utcára. Olyat keresek amit nem pályáztak szét. bubis pleko meg egy jó dob legyen rajta meg persze a gyári fényezés
el ne add neki a M.A.R-t köszönöm az intézést jó lett volna de sajna nem csak tekercs kellett
Mire keresel?,- pálya vagy utcai használat?
1.350.-de lehet hogy van lejebb..és amit tuti..:uj váz van benne...és full uj idomszett..gyári minden porcikája..ott voltam mikor csomagolták ki..azóta egy métert sem ment..a váz azért lett cserélve mert a krmány vége beütötte kb 3 mm-t és a bizti kiirta cserére.
2005 ös amugy.csak turára használták ezért is van benne sok kilométer..asszem 45000.de meglátod beszarsz állapotban van.
és mi lenne az ára? megtudod mutani?
amugy köszönöm
tudok neked egy tipp toppot..és valóban az...
leszophatjátok Klórostomit
link
Jobb ötletem nincs max. annyi, hogy a márkakereskedések honlapjait is nézd végig mert mindig van náluk beszámított motor. Hátha.
Hali valaki tud adni 1 linket ahol találok több zx10 est 04-05, mert amiket én ismerek azokon most megfogyatkoztak sajnos.
Nagyon megköszönném.
asszem M8
07-08-as ZX6-hoz milyen emelőszem kell a lengővillára? Milyen típusú a csavar?
Úgyám!