Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lucast és Ferodot tudok adni .mindkettő olcsóbb ennél.
én pl gyárit használok a 10 esen..
hétvégén Kakucs vagy E-ring
ráérsz vagy ráérsz
pénteken megyek én is betétet venni nem szárnyasat ám hanem galfert...
Sehol.
Az árakat a 05-06 636-ra értettem, de most nézem tied, 2betét/nyereg, itt nincsenek olyan elszállt árak és azok közötti különbségek.
hol tudod olcsóbban beszerezni?
2x11,5 meg 1x8500-nál olcsóbb?
teljesen igazad van abban,hogy nem megyek 1:55öt akkor meg minek ez.hát..megnyugtatásnak jó.főleg mert tempós túrázó néha pályázó vagyok,ha az én rutinommal csak 2m-t hozok 100ról,az van 5-6-7m 200ról,ami a fékbetétnek köszönhető.azon meg már sok múlhat ám
Az enyémbe 32k a gyári betét, én szerintem már az is bőven prémium kategória, főleg hogy a brembó SC (ami elvileg prémium kat.) olcsóbb.
Az hogy utcán meg fogsz e állni nem azon fog múlni hogy gyári a betéted vagy "jobb". Kérdezd meg a pályamotoros topikba hogy miket mentek már a ringen gyári betéttel. De természetesen szived joga annyit költeni a motorodra amennyi jólesik.
ha van egy fékrendszered,ami öreges,nem túl fejlett,a gumi sem túl jó akkor oké.de jelenleg a betétet leszámítva minden prémium kategóriás a futómű körül,ezért keresem a legjobb utcai betétet.
örülök hogy szóltál,de gumi és fék témában és árban (feleslegesen?) sokáig elmegyek
Anno adtunk fel mi is egy ilyen hirdetést:
"Alighasznált feleségemet, 2 zsák búzára cserélném vagy értékegyeztetéssel hízó kocára" :D

Szerintem nincs ebbe semmi rossz. Ha van egy felesleges sportmocid akkor malacod van...
Volt már itt fenn hasonló, csak akkor enduro vagy krossz gépet keresett a házigazda. Nekem a feladó tette fel az i-re a pontot. ÉVA!
Ezen beszartam , , , ha igaz ha nem.
http://www.kepesmotor.hu/brand...
Brembo SC, 8*25 perc a háringen, vasig kopott! Jól fog, kurvahamar kopik, de legalább jó drága. Eddigi legszarabb betétem volt.
EBC bírta eddig nekem a legjobban. De ha nem pályázol akkor a gyárinál nem kell jobb, de pályára is tök jó. Viszont az EBC olcsóbb és szerintem az se rossz.
Román túrával kapcsolatos infók akik még gondolkoznak rajta!

Sajnos nem lesz rossz idő esetén eltolás mert szállás nem lesz!
AKi szeretne jönni az péntekig jelezze mert akkor még kaparok össze szállást mert már mi is nehezen találtunk! :)

E-mailben pedig minden fontos részletet leírtam!
most dobtam választ!
Ok Aug elejétől már ott leszek
jóbeszész
Akkor szóljál ha itt vagy megyünk sörözni
Tudom, legalább ihatunk egyet legalább
jójaz neríjjá
Pontosan
na hogy hogy ? itt lett meló?
Na úgy néz ki én is Pösti paraszt leszek
Megkaptad az emailt?