Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

este leszek a másik gépen ott van hogy menyiért kaptam vagy Írj a Király úrnak EBC Brakes ebc@fekexpressz.hu említs engem
Örök hálám, holnap felhívom.
Hívd BRÁJENT! Válassz egy gumit a hirdetésből vagy csak hívd fel mond milyet akarsz, ő mondja milyen van neki, utánvéttel küldi, nem fog átbaszni.
Csak sajnos itt a környékben egyetlen ilyen sincsen, már érdeklödtem, ha vanis használtgumis akkor az olyan szart ad amiért neki kellene fizetni nekem.
Bármelyik használtgumisnál vagy szlikkvágósnál találsz annyiért hátsót aminek a közepe még gyári értéken van szinte.
Hali srácok van valakinek egy eladó hátsó gumija 10-12 e körül annyi h ezt az évet birja ki és inkább pályázott gumi kellene közepén legyen több mint a szélén azt ugyse használom annyira utcán.
Elöre is köszönöm mindenkitől.
oszt mennyi az az ebécé?irjad megfele
nicsak ki van ott?
mit keresek itt ?
Jól beszélsz nekem is az jött be legjobban mindenhol
0:50 körül tuti lehetne menni fék nélkül, de az meg mire jó. Egyenlőre parkolópályán van a motrozás. Majd egyszercsak.
ELADÓ! 4 ezer ft ha érdekell valakit...
akkor legyen Kakucs , ott nem kell fékelni , majd megmutatom hogy csináld...
A jót meg kell fizetni ! Nem csak úgy összevissza fékelgetünk ocsoért mert akkor ez lesz
valami olyasmi volt...és kaptam belőle 30%ot...mint mindenki drága fékelés volt,de legalább fogott.
40 pénz a gyári betét?
egy v erseny alatt birtam megölni.negyvenezeré
NÁLAM 6.800
Éppen még rá is érnék lehet, de nem van fékem, olajat is cserélni kéne, ma műszakiztattam a szwiftyt, meg miegymás és satöbbi. Esetleg hónap végén majd valami vagy csak augusztusban.
Egyébként most én is azt venném ha nem lenne annyi amennyi.
(annál jobbat meg nincs kedvem menni 6kilóssal,túradobozokkal,mert több embernek rossz napja lenne utána )
azt tudom,de végül lemondtam róla.
ferodo sinter grip-et barátom 7500ért hozna előre,ahhoz képest azért jóval drágább a brembo,de remélem megéri.majd meglátjátok csak a betét miatt 1.57et fogok menni a ringen.utána ha felrakom a felnicsíkot már simán meglesz az 1.55