Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ráadásul pöccsel nyúlt bele
Szerintem belenyúltál a darázsfészekbe

Remélem nem mondtam semmi rosszat
..nem csak az ecu-t.....
Agó-t kérdezd meg, ha valaki át tudja verni az ECU-t akkor ö viztosan, én ugy tudom hogy nem szokták ivenni a szervomotort, csak szimlán az exup-ot kötik le, ugy hogy a tesztet, még meg tudja csinálni a gép,
Biztos át lehet baszni, csak meg kell tudjam a működését.
Sima ellenállás nem elég mert a szervo motor a kimeneten attól függően, hogy milyen állásban van változtatja az ellenállását. De egy viszonylag egyszerű tranzisztoros kapcsolással meg tudom oldani csak tudnom kell mit vár vissza az ECU.

Ha jutottam valamire akkor leírom és max segítek neked is aplikálni valamit.
nincs rá lehetőség hogy átvágd mindenki ezt mondta de a 10es topicban van talán leirás de nem próbáltam ki valami ellenállás kell vagy mi
kell az is, meg az oltási könyved fénymásolata

Tomi megolsotta jah Egyébként nem lenne nagy cucc, csak meg kéne tudnom, hogy self testnél az ecu mit vár vissza referencia feszültségként a két végpozícióra, a többit megoldom pár passzív alkatrészből egy picike nyákon
kérdezd kaszástomit....ő már 900000-ből meg tudja oldani. ..itt a címem nem félek...jöhet minden köcsög... van egy üvegdomborítóm...meg a Toldi vágópisztoly..na aki azt kiveszi a kezemből...pofánvághat
2600 Vác,Tavasz u.7 Bayer Attila
taj számom is kell?
Akkor lejjebb hajlítom kalapáccsal baszki

na küld a címet és akkor holnap postázom is.
Exup motor átbaszására nincs valami kütyütök? arra gondolok, hogy kiszerelem a francba és valami dugasz kellene ami elhiteti az elektronikával, hogy minden fasza.
ja..baszaki....fingom sincs..sose volt ilyen motorom télleg nem tom..tehát...jerry..
de csak szárazon

Basszus te nagy szaki vagy, sehogy se áll ezen a 2005-ösön lábra a váltó, nagyon fent van a lábfejemnek kényelmetlen a váltás. mennyit lehet ezen állítani gyárilag lefele?
nem is..még elbízod magad...kabbeafaszom.
ja meg köszi
akkó jóvANAKKó
küldöm..
Van két eladó gyári dobom akit érdekel!

00-02 és 05-06 zx6r-hez. Kérdezzetek és vigyétek baráti áron
Szia crazy te gombász.

Ide süss mim van

Vettem a fáradságot és leszedtem neked a kuplungkart. Küldj mailbe egy címet és már postázom is. A kis perselyt ami a csavarnál van azt kiszedtem belőle mert kellett a másikhoz.

amúgy ez az alu amit vettem nem egy csúcs minőség, kicsit jobban lötyög mint a gyári de megteszi, fogásra fasza
okesz... Majd hívlak előtte, amikor már biztos. Jah és nem csak fék hanem exup motor is.
Bagoly számát át tudnád nekem küldeni emailben? Ő csinálta a múltkori karbiszinkront ha jól tudom.
remélem ti nem ilyen zx 6 r tulajok vagytok
http://istenbizony.hu/2011/06/...
majd hivsz ha jössz ..egy fék nem nagy mutatvány..
Kösz a választ neked is Janou de nem szándékozom gyorsan hajtani majd legalább is nem nagyon gyorsan .