Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dnor-nak volt múltkor pár darabja, őt kérdezted?
Üdv az új tagnak! Látom még gyári csavarok vannak az idomjaidban... Majd kicsavargatom őket amikor nem figyelsz
Nincs egészen véletlen valakinek olyan kis gumibaszás amik az idomok összeillesztésénél szoktak lenni és amibe bele lehet csavarni a csavart. Rézmenetes belseje van. Az elején az átlátszó plexi is ilyenekkel van odafogva. Kellene pár db.
Welcome on the board

Nem sokat rontasz a levegőn, elég sok dilis van itt velem az élen
hát ja...hányinger
Ilyen csúnya Zöld motort venni ...
Üdv!
Végre én is 636 tulaj lettem
Előre szeretnék elnézést kérni, mert könnyen előfordulhat, hogy a jövőben sokat "rontom itt a levegőt"!
Köszönöm!
Nem volt kedvem keresgélni :( nekem fasz reklámokat hoz ki a google az elején a safarival :S
Köszönöm!
Ha valakinek van service manual 2003-2004 zxr hez küldje már el nekem. juhasz.zoltan@yahoo.com
Vagy valahova töltsétek fel léccives!
Megnéztem tegnap, nem sokat segített de majd kitalálok valamit. Ha jutottam valamire akkor megosztom itt.
Service manual 166 oldalát nézzed meg lehet segít
Semmi baja hála isten a ruhámon van 1 szellőző az műanyagból az nyomta meg és attól fájt de én kemény Somogyi gyerek vagyok " csak akkor sírok ha nem látnak "
Köszi. Van ilyen határolóm, az a bajom, hogy maga az exup motorom rossz és nem vennék drágán másikat ha párszáz forintos alkatrészekből építek egy kapcsolást ami átveri az ecu checket.

Igazából egy kapcsolási rajz kell nekem vagy az, hogy mit vár az ecu vissza az exuptól.
Köszi, annyi már simán elég lenne
Sokat. Tekerd ki a két csavart és lejjebb tudod rakni vagy 3-4cm-el.
Vállad, hogy van?
az jó mert lehet valaki örülni fog