Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez megindító remélem egyszer ez velem is megtörténik , .
ha srácaitok lesznek....akkor méginkább érthető ez...de azért így sem rossz..
http://youtu.be/EvbDorJcg6o
átadtam a prikezsiát...nem kő nekem gomba meghagyom néktek....amugy is ha ecceee elesek,,az igen nagyra fog sikerűűni valami asztat súgja
Hát már én is vártam ,meg gondolom a többiek még fogadtak is a mocinak nem lett baja hisz az kawa amúgy is karcos volt most még jobban de én nem bánom mert inkább most mint amikor gyorsabb az ember és jobban elbíznám magam de szerintem ezt is megkel tanulni és érezni azért kösz hogy biztál bennem
Én meg letakartam ponyvával a munkahelyem előtt hogy ne ázzon és néztem az ablakon hogy szakad az eső....
délután olyan szépen csúszott a naszály...szakadó eső...én meg a metzeler racetek k2 slick
Ne tervezd az elesést mert a gombáidat már megfőztem pörkűtnek nem tudom visszaadni
szinte sejtettem hogy igy lesz...ddt-t is mondtam előtte fél nappal Zsófinak..mondjuk lehet lassan is közlekedni ..de abban mi a jó? motor sérült?
..lassan már én is várom a saját perecemet---nem téged Perec -mert ami késik ..az előbb utóbb eljön.
meghát..van aki kívánja is ezt,hogy kapjon árvaságit..de nem teszem meg eme szívességet
kössz szépen most én is keresgetem :D
uh bocs félre értetem de megnézem lehet van fent ha talizok belinkelem.
konzolra van szükségem nem taposóra :D
Ejj, vigyázz jobban magadra.
légyszives linkeld be ! köszi szépen
Egy párat vettem ebayen tegnap 17.9 font ha kell szlj küldök egy linket. Ez henger alaku de van a te tipusodhoz is.
megfogadtam a tanácsod és követtem Dósa urat és csúsztam 1 kicsit a leglassabb kanyarban én hibáztam mert kimentem a poros részre és kiment alólam baj nem lett nagy csak a vállam fáááj de a nap jó lett összességébe
Ja, ma néztem egyet, ki is próbáltam. Elég selymesnek hatott, gondolom a gyári áttétel miatt. Egyébként nem rossz, olyan mint az enyém de mégis más. Lányosabb. A váltó viszont ezerszer jobb mint az enyémen.
Helló mindenki!
Érdeklődnék ,hogy 2001es zx6 hoz használt jobbos lábtartó konzol vkinek? vhol? sürgős lenne
köszi!
Miért tudsz eladó RR-t?
Teljesen más.
....na az nemsok.
A 05-06-os ZX6R és ZX6RR között mi a különbség? Azon a 37 köbcentin meg a fényezett hasidomon kívül.
toljad neki nekünk marad a naszály