Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

4 es fúróval kell pontosan a közepénél megfúrni az FI lámpát.,,ugy 15 mm mélységben..soha többet semmi baja nem lesz a motornak..örök garancia....
szerintem minden felesleges dekát ki kell venni belőle..és akkor jó lesz..higgyétek el.
Ha ez menet közben van akkor nem. Ha nincs benne a kulcs vagy nincs gyujtás akkor villog az FI lámpa 3s ként, Ha menetközbe valamit is villan akkor van a gebasz ha nem akkor minden rendben van
na mi afasz...felfokozódtam?kezdesz elszemtelenedni
na..nem tom..tehát...jerry....sose használtam AP racingot...
motorba nem....Imprezába jó volt....szétrepedt tőle a 340es brembo tárcsa olyan hőt termelt
De ugye hiba csak akkor van ha folyamatosan világít a FI? Ha 3 mp-enként villog akkor minden rendben?
Jóe bácsi AP racsing betét megéri a pénzét? természetesen előre
azonnal
ám...van kire élvezkedjek hidd el
de hát csini na..osztakkómivan..ha csúnya lenne azt is megmondanám
miattad szedtem le hogy ne arra élvezkedj de ha szeretnéd visszarakom
letörőted a csajod képeit?mennnyééémá...rakd vissza
karugyintezes@freemail.hu
Nah ma rászántam magamat és megnéztem a hibakódjaimat és 1 et dobott a 63 ez remélem az előző tulaj sportdörrentője okozta mindenesetre megcsináltam a resetet úgy ahogyan Roli mondta
és majd meglátjuk újra előbukkan e remélem soha többé
Crazyjoe...
Nincs valami privat email cimed amit megtudnal adni nekem ?
Lenne 1-2privat kerdesem.
Szerintem maradj a matricánál. Minél közelebb van a moci a gyári állapothoz annál könnyebb eladni.
A 10-eseket mindig nézegetem de most az elsődleges célom,hogy a drágaságom felépüljön teljesen.
Csövi Dáriusz nincs semmi extra az év jól indult túlélte a motor a 10-11 -kei motoros találkát senki nem akarta fellökni én nem akartam összetörni ittasan. Vigyázok rá mióta meg van csinosítgatom költök rá szervizeltetem rendesen sőt még gyakrabban is mint kéne sztem és erre jön egy ilyen faszkalap fellöki és csak annyit mond "hát a halászlére figyeltem a motort nem láttam" , . Pofán akartam vágni csak sok volt a tanú én meg nem akartam balhét ez miatt.
Elméletileg jövő héten viszem festőhöz lefújatom mindkét oldalát ,hogy egyforma legyen és ha összejön akkor airbrush-al lesznek rajta a feliratok majd még kiderül. De így nem akarom hagyni abban biztos vagyok.
Adatokat tolts már fel a dobrol hosza palást átmérő csatlakozó átmérője. Meg persze egy árat.
Sziasztok!

Eladó egy vadonatúj, csodaszép, magyar gyártmányú fekete karbon dob. Szimmetrikus ezért felszerelhető ülésalatti kipufogós motorokra is.2005-06 ZX6-ra kiváló. Minőségben felveszi a versenyt bármelyik gyártmánnyal pl: Akrapovic, Yoshimura. Kultúrált szép hangja van. Összekötő csövet természetesen le kell gyártani hozzá, ebben tudok segíteni. Oldalkipufogós motorra is fel lehet szerelni.

Érdeklődni lehet emailben:

rallyrajongo@freemail.hu
Nem, az ilyet fel kellene akasztani...

a kár: megrepedt a fejidomom 2 helyen... Jobb oldalt a lámpa felett, illetve bal oldalt az átlátszó plexinél a csavar körül...
Remélem ilyen többet nem fordul elő veled. Az ilyen embert be kéne lökni valami gettó közepébe. Motorodnak mi baja lett?
remélem is hogy komolyan veszik... igaz a rendszámot nem jegyeztem fel, de meg fogom szerezni azt is és leadom a rendőrségen. Azt mondták valami ügyészségre megy a dolog most és az dönti el hogy megy-e bíróságra az ügy vagy visszaadja a rendőrségnek további nyomozás céljából...
Megkaptam..köszönöm...
Minek símaszk..meg minek boxer.......
Janou....baszki veled van valami baj....elütnek ,befordulnak ,kiszopatnak...ellopnak ..megvernek....,..szedd már össze magad..amugy elmondom mi az amit leírtál:Garázdaság..eléggé komolyan veszik manapság----
Valaki tud véleményt mondani a kalocsai Ringröl? esetleg valamelyikötök jár oda? most vasárnapra meghívtak és kiváncsi lennék mik a tapasztalatok. (ha van)
Hali Go bácsi most olvasom mi történt, hát én csak ugy este egy símaszk meg egy jóképü boxer társaságában meglátogatnám a köcsögöt. Ez nem a te éved bakker.
Amugy mizu rég beszéltünk, még nézegeted a 10 es eket?
Kawaroli azt a szervíz módot hogyan tudom előcsábítani hogy a hibakódokat írja?
Ez igen, nem az apjára ütött de még üthet
Kuplungkart megkaptad?
Hát ha ez előbb tudom már mind egy. Amúgy faszák a brembó betétek, csak lenne már jóidő, hogy jobban tesztelhessem őket