Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az exupmotor berakva óra jön postán csak a hibát kellene kiirtani és kicsit boldogabb lennék
megnézte a forrasztást ozt ennyi most majd küld 1 másikat
szemtelen kölyök...
Na megyek aludni aztán meg ne halljam,hogy recskáztok ám .
Igen is értettem akkor Dr. Úr kapja be .
Ne rabold a Doktor Úr idejét...
Biztos akarod tudni , .
Hülye de jól teszed .
nagyon jól teszed...
émmeg valami rossz arc meee elmegyek valamelyik városba oszt mindíg odajön valaki hogy te vagy a krézidzsó?

....mindíg letagadom magam hogy nem ismerem azt a köcsögöt
Mi kéne fiam?
Fasza akko küggyé valamit me nem állok jót magamér faszomat
.
Én meg Rossi vagyok
Az fasza voltam én is így mentünk felfelé és ez a tipikus televannakapuékaztánvettenekemmotortperszegxsr1000mertminek kisebb szisztéma kislány mögötte magassarkú + a picsája kinn a szoknyából /mielőtt megkérded nem vagyok buzi és igen megelőztem,mert asszony is ott volt / ott jampizott a rinyacsík meg 300 m mind két oldalon.Én sem vagyok Rossi de az azért gáz volt.
vótam Mátrába 7végén....tyűű appám..haccáz izé van ...hogyishíjják?...kámikáze...és mind gecigyors....úgy kanyarodtak.... asztaaaaaa..majnem leért a térgyük...közúton.... igaz hogy a motor függőleges volt a rinyacsik meg nagyobb volt hatköbméter...de gecire kanyarodtak..ugy..hogy nem is mertem menni nagyon..de tényleg..nehogy valamellik eeekaszállyon
Janou , kösz
fasza baszunk de akkor te leszel a lány mivel te idősebb vagy és tapasztaltabb okesz ........ .
nem baszni?
akkor ne is gyere
örülök hogy segíthetek...
tank táska +hátizsák hmm erre nem is gondoltam kösz a tippet.

Ja amúgy kawa napra én is mennék most tényleg de NINCS és ha összejönne a banda nem csak a pofánk járna az már kibaszott jó lenne mer mindenkivel szeretnék ............................. nem baszni hanem inni már végre .
naezabeszéd
Végülis a fényezésemnek úgyis mind1...
ohh az ugy nem jo.....mert szakaszt kell lezárni...tehát 5 km odébb pedig megkérjük Perecet egy kipufogódob karcolásra
..és:?béreljem ki nektek a hringet?gyertek a naszályringre megtartjuk ott a kawanapot..lezáratom a picsába az egész kettes utat...janounak majd megmondjuk essen el ..oszt 1-2 órára le lesz zárva az egész szakasz
jah és fogkefe sem kell ha van hitelkártya nálad