Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd megyünk... Tényleg! Pl. Kawanapra is mennénk.
Meg még majd össze is kell dobálni a gépet is! Ha lesz időm, majd megyek hozzád. :P Amúgy sztem megtaláltam azt a kis tartó izét ahhoz az elektromos dobozhoz ami az indexnél van.
A Biztosítós tankról valami hír?
utazáshoz két dolog kell...
tételesen:
1.fogkefe
2.hitelkártya....
..
faszomat tanktáska..
tervezgetitek itt a gurulásokat ,én meg járok nélkületek...kutyaütő banda..gázt kéne koppolni nem a klaviatúrát...
gera mit nézett akkor be?
Vegyél egy fasza tanktáskát. Pont most van Lidlbe akcióba 32 lityós 6000ért. Én is veszek mert nekem csak egy 16l-s van és az nem mindig elég.
Tanktáska esetleg + hátizsák?
kawaroli Zoli vagyok nem hülye,hogy lecseréljem turházos motorra de most el akarok menni a Gallya völgybe ott lesz egy motoros tali és nem ártana valahol aludni is a 3 nap alatt ezért kéne egy kicsit turhásittani . Sok lenne szerintem anyukának a sátor + 2 hálózsák + ottani ruha amibe leszünk cipelni hátizsákban ennyire nem akarom gyötörni na jó néha pofán vágom,hogy tudja ki a fönök de azért ennyire nem vagyok én szívtelen , .
Balcsi is jó
Majd megbeszéljük Vagy valami közös Balaton vagy fasz tudja
Fasza, ha kész lesz akkor félúton mondjuk Pakson összefuthatnánk
Az lesz majd... Már csak pénz kell és folytatjuk vele a munkát. Fékbetétek és fékfolyadék megvan már csak be kell szerelni őket. Szal haladunk szép lassan...
Áh még a polcon vannak. Még crazynek se szedtem le a kuplungkart. Elég sok a melo mostanában, még jövő hét a húzos és akkor pihi. Aztán jöhet a bütykölgetés csinosítás veretés

Tieddel minden patent?
yes yes
Mi a kotta? Sikerült beüzemelni az lámpákat?
Egy gazi úriember vagy. Remélem megfogazott utána
Baszhatod, mondtam, hogy az exup motorod okozhatja a hibát. Az meg minden indításkor csekkolja a végállást. Ami neked persze nem lesz jó mert a sportdobodon nincs exup szelep. Szerezz be egy határolót az exup motorhoz és jó lesz.
hali ma kiderült miért nem mér az óra . hát azért hogy fogyjon a pénzem mert szar az óra gondolkoztam az FI lámpán ha az akkumulátor sarut leveszem x ideig és minden hibát megszüntetek, majd vissza rakom akkor is fog világítani? VAGY EZ NEM JÓ
Boldog nyarat evribádi:))
http://youtu.be/jU14YBbmaQI
Én a multkor egyszerre kettő háti táskát cipeltettem vele
Hátizsák! Annak az az előnye is megvan, hogy az asszony fogja cipelni

De vegyél inkább egy túra motort az kényelmesebb is, ha sokat járkálsz el kirándulgatni vele
Az gáz bassza meg nem tudom más hová rakni a kibasz sátrat meg hálózsákokat gondoltam az a táska majd jó lesz . Azért köszönöm válaszod .
Utas nélkül király, utassal nem jó, mert a hátsó lábtartóhoz kell rögzíteni és az utasod csak a sarkából egy cm-t tud a lábtartóra rakni.
Köszi a válaszod
ja míg el nem felejtem bazi gyorsan kéne a válaszotok megértettétek , . , , .
Sz-asztok skacok lenne egy kérdésem éppen azon gondolkodom,hogy hogy tudnám elcsúnyítani a motorom ezért vennék rá egy ilyen oldaltáska szerűséget (olyat amilyet belinkelek valami ilyesféle van Mujának is azt hiszem) sztetek jó ez hozzá ? az utas elfér tőle ?
Kéne ti véleményetek is köcce előre is
http://www.kepesmotor.hu/motor...