Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sikerült megforrasztani. Működik
szopok vele... még nem sikerült megforrasztanom... baszik megforradni.
Hhát nem egy pro bolt minőség
Na mi van a csatikkal?
mintha túl széles lenne a csavar feje...
Nekem ilyen köll színarany

Ha marad akkor abból nyakláncot fűzetek
le se tagadhatnád tesdvír
jááh..télleg gázsi dikmánhe eefelejtettem no..há bocsájjad meg nékem tezzsírem..
várjá várjá,van egy biznyákom hallgatol ide:eladom akumlátort kávásákiból..meg leviszem a segédvázsat a vasba..meraz aluménium..oszt a pízen meg veszek keríktárcsáárányat lestkkoloma csavarokat drótkefívöl..oszt lefujom a fényezőskamrábahe..sima kamra csak közbe megiszom a pistabászomszéttól lopott hátvánnyóc fokos páleszot osz minnyá hőkamra lösz az ott.!na?há visszautasíthatalna -e az ájánlatom mi?na az hát köpjé bele csapjá bele főnökk..
kék fúj

nekem arany kell, mert cigány vagyok, tudod
van kék elox alucsavrom....motoron sose vót...még a kurvához vettem...4 es..kb 6 db van még...csak benne van a csavarosdobozban és már nem annyira uj,,de ha megtörőgeted még lehet.....eredeti valtermoto... vót vagy nyócezer...csapsz még egy sört a többi méllé oszt viheted..
látom megint kell adjak 300 előnyt ......
....


......400 on,hogy legyen sanszod...
Na az fasza. Akkor összeszedem pontosan mi kell és ha tudsz ilyet intézni akkor megköszönném

Az a baj, hogy alucsavar nincs a fabory-nál
a faszt... vot amiből 6 darabot vettem, vot amiből 12-t...amennyit kérsz annyival csomagolják
Hát szopó, mert csak ötvenesével vannak csomagolva.

De asszem ebből kéne Plexi csavar M4x16 peremes egy adag

meg ebből idomcsavar M5x16

és ebből is idomcsavar M6x25

De a service manualba sincs baszki, hogy mi is a pontos gyári mérete ezeknek
Vidd a hatost az szebb

A fabory jó ötlet
4-5-6 hosszát a pöcs se tudja de kb a 25-35mm az jó lenne. A 4-es a plexicsavar az kb 25-ös.
nyeh..tolunk egy versenyt?vájjá akko mivel is menjek...választok valamit a garázsbul
nem kő bekűdjed..hozzad csak kifele....naszályozom én is mostanság...lesem a fiatal tehetségeket...figyelek tőlük tekknikát .szóval gyere ki inkább viszlek egy kört
ez egy jóféle recept...de a pálinkasörkombóra esküszöm most tettünk ágyra pár liter barackot meg szilvát beszarnál olyan fain még úgy is jövök neked egy lityóval...valamelyik naszályozás alkalmával bekűdöm kerítésen
1000 nálatok egy cibere?namennyapicsába..hollaksz te?
400-é mattocskára lehet inni...hozzávalók:2 dl vodka 1 szifonpatron és 1 dl málnaszörp,viz
én is veszem...de ha nem tudsz venni megveszem azt eeküdöm ha az úgy oké FABORY...itt vettem én is...fekete,belső kulcsnyílású imbusz csavart.az enyémre való volt 2500ft úgy hogy spannak maradt még a cibere felére is
5 ös és 6 os kell az idomhoz...14.és 25 mm hosszú
6,8,10-es 25,35mm hosszú vegyes 20-20 db és köszi nekem küld én szóltam előbb
baszod kűdd má el milyen méretből mennyi kell...
és küldök neked...kb komlpett idomgarnítúrára valót háromezeré
esküszöm csavart fogok árulni bazmeg
Strici, e-bay-en te nem rendeltél olcsin alucsavart amikor az STC projektet csináltátok? Kellene nekem pár idomcsavar.