Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs mit
Holnap valaki jön baszatni egyet?valami nagyobb karikára gondótam...kvzó előtt ülők és 90 nel hasítók kíméljenek


meg yoda...és d.V
ér zsidózni?
nem,?

zsidó
nem..vagyis igen,,de nem ,,,de ez két kérdés
tönkre fogod teljesen tenni..balfax
Megvettem ma az RBF 600as fékfolyadékot És kurva olcsó volt. 3000 Ft
köszi siker
...a mágnes
HEllo Emberek!

Segítség kellene!
2005-ös 636-os bal oldali deklijét hogy kell leszedni?
Azt hittem egyszerű de valami visszatartja nem akarom szétbaxni. Köszi előre is!
Kaaaamuuuu
Panyo!

Köszönöm a henger biszbaszt a kuplunghoz! Jó lett!
Drakulalok! Itthon! Fakezu? A multkor nonsteamel mentem fel mikrofon nelkul az emberek azt mondtak"ez nem a perec! O sosem volt ilyen jo!" banolni akartak es iden mentem 5000km et! Szoval ki a fakezu? Te... Bot!
Itthon vagy te fakezű?
Sasold csak meg mit vettem
lesz lime parti?
Szasz neger. Ne dugd ki a fejed maskor az ablakon mert megijjedek! ha holnap is ott leszel adhatnal nekem hatsogumit 1500cá forinter slick is jo! Valtom kezd total beallni kb mint ha egy 15kgs tarcsat probalnek labjejjel emelgetni de csak minden harmadikra valt feljebb.... Ezt ma kezdte.....
Sziasztok! ha netán valaki szeretne 636-ra igényes pályaidomot... nekem pont van a garázsomba amitől megválnék...
Ha viszont valakinek lenne a fejidomon belülli 2idom, na az meg nekem kellene:)
Joe bácsi!

Elvileg sikerült szereznem a kuplunghoz azt a kis fémhengert. Majd megnézem jó-e
valakinek nem kell egy eladó tanksapka? 5 csavaros
C.Joe, jól tudom, hogy te a Kawa M3-ban dolgozol?
Köszönöm a válaszotokat.
20 ft-ért veszel egy hurkapálcát, és azt tologatod a tankba. Ezzel a frappáns kis eszközzel bármikor ellenőrizheted az üzemanyag szintet.
mondjuk én...de csak késő d.u..
Ne keresd. Még a 2002esen sincs. Marad a tartalék állás