Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne keresd
Üdv mindenkinek.
Lenne egy egyszerű kérdésem hozzátok.Mult héten vettem egy kawasaki zx 6r-t 98 as évjáratú motort de nem találtam rajta az üzemanyag visszajelző lámpát vagy valami skálát hogy mutatná hogy meddig van a tank.Megtudnátok mondani hogy egyáltalán van e rajta vagy ne is keressem?
köszönöm a válaszotokat .
Hello. Holnap valaki Naszály-ringre ?
Sziasztok. Most cseréltettem le a gumikat a moccin, ha valakinek esetleg kellenek a leszereltek jó áron írjon :)
megvettem az ebc fékbetéteket. És elvileg holnap érkezik az RBF600 is occsóért
Sziasztok!Hátsó felni(gumi nélkül)van eladó.35e.Ft
Itt vidéken csak egyszerűen Alzheimer kórnak hívják semmi hardveres baromság.DE ennek a legnagyobb előnye minden nap új barát
Köszi!
Majd jövök neked sörrel
Ok meglátjuk
hát ha a munkahelyem felé jársz és bedobod azt megköszönném. Akkor ki is tudnám cserélni. Ha nem akkor meg bemegyek érte valamikor Sorira.
Holnap megpróbálom bevinni,ha lessz 1 kis időm
Vagy meló után kigurulsz sorira
Nagyszerű. Köszönöm. Mikor és hol tudom átvenni?
Onnan vettem ki.
Ingyé viheted.
Hát ha ez a kuplung karba való hengerbiszbasz, akkor IGEN! Mit kérsz érte?
Túrtam neked eggyet!
Ez kell?
Na, csak megoldódott.
Jah és nincs esztergályos ismim... kihaltak. Holnap hívlak! Jó éjt
UJRAinditottam és jó lett...na..mondhattad vóna ezt is hogy csapjalak a makkomho.
hivjá holnap ezé a szaré..amugy ha van eszergályos ismid akkor kb 6 perc alatt csinál....én 5 perc alatt csinánék de csak azé mert abból 4 et a mátkámat simogatnám..faszé ebből kawaszakis?he?
na tente van...menek gyuknigyakoróni
megcsinálnám én... de nincs hengerbiszbasz
Vagy most jutott eszembe hogyha meg dinamikus az ip címed akkor lehet a szolgáltatónál cserélődnek időnként az ip címek és egy olyan ipt kaptál ami előzőleg egy vírus gépnek volt és ki lett tiltva.
Lehetőségek:
tcpview-val megnézed hogy a destination portnál van-e a 25ös porton forgalom úgy hogy te bezársz minden levelező genyót. Ha van vírus a géped és küldözgeti a spameket és tiltva lettél.
a másik hogy kihúzod a modemet az áramból, vársz mondjuk 30 percet hátha más ipt kapsz.
ne káromkoggyá baszki..szóval nem tudod megcsináni
bázze veled is csak többen vagyunk...
holnap csörögj rám mert reggelre elfelejtem.minden nap uj hardverral indulok tudod..kivételes adottság melyet remekül használok
ááá nem. Ma nem.
Kuplung kart ahogy kiszeded, ott van benne az a lyuk ahova azt a átmenő "csavart" teszed. Na és a karon belül van egy lyuk és abba megy egy ilyen henger. Az kéne.
Estét!
Megvolt a sör a Tescónál?
Milyen biszbasz kell,műanyag a bowdenvégére?
Nekem is lenne kérdésem. Tudnál nekem a kawasakiból venni egy olyan henger alakú biszbaszt a kuplunghoz? Nem találok sehol...
hát ööö ilyennel még nem találkoztam... Csak arra az adott email címre nem megy el a levél vagy máshova sem? Magyarul: azzal az email címmel van gond vagy a tiéddel.
Amúgy én látatlanba arra tippelnék hogy ha publikus ip címed van akkor a géped lehet spamal és a szolgáltató kitiltott. de ez csak tipp
janou
mé van az hogy frimélből nem tudok levelet küldeni mert küldéskor kiirja a fejlécben hogy kitiltott ip cím..?
nem kell azonnal megoldaNI jo lesz 3 perc mulva is