Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

i9gen ez bassza a csőröm,hogy csúnya a hátsóban látom a pofám olyan mint a tükör az első meg gedvás de ha Crazy azt mondja így jó akkor így marad ő cak tudja mit beszél................. remélem ....... .
mert semmi értelme..a hő okozza.
nekedbazmeg...nem vagyok részeg...most nem. bár holnap csak serviceman-t játszok..meg köridőjavítási feladatokat látok el..szóval jo lesz ha felkötitek a gatyátokat Zsófi ellen...csak mert ma a szabadedzésen még csak játékból 2.18 at gurult
Nálunk is ilyenek az utak meg múrvássak és akkora gödrök vannak,hogy az idomomat is szét baszta a k...a anyját . De ha eljutok atópályára az már jobb valamivel.
bocs most láttam még csak ,hogy nekem . amúgy miért ne szedjem le ?
Akkor ne bajlódj vele, nem hiszem hogy sokat rontana a fékhatáson, csak esztétikailag nem szép
örülj neki hogy van autópálya... Itt megmondjam mi van? fasza huplis, foltozott utak, amire fel van hordva a murva, és így még rádönteni sem tudsz meg elnyalsz. De a legjobb ezt tegnap tapasztaltam. Van egy olyan utca nálunk (Klapka) ami olyan mintha frankón végig lenne kenve olajjal. és fénylik is. A sima utcai cipőd csúszik rajta...
ááá semmit már próbáltam csak el pocsékoltam.
az olyan, annak melegednie kell, hogy fogjon
nekem írtad Crazy ?
nekem nyikorog az fasza akkor cserés mi ? mikor felmelegszik fog faszán sztem legalább is eddig mindig megálltam mikor kellett.
ez nyikorog mint a kurva anyja... De mondjuk fogni fog.
Amúgy valamikor sort kellene keríteni arra a tankcserére meg a villogók kicserélésére. MERT A FASZ KIVAN VELE HOGY MINDEN NAP BASZTATNOM KELL MERT SZÉTCSÚSZIK A KÁBEL. De lebontani meg nincs kedvem, amíg nem a végleges villogó van benne. Ha jövő héten felhívlak akkor tudsz valami konkrétat mondani majd nekem?
fáktisztító talán segít, de az gecire rá lehet égve
az ugy a jo,le ne szedd
nem hiába olyan drága a gyári
Én benne vagyok nem vagyok semmi jónak az elrontója .
azt mondjátok meg hogy a picsbe kell leszedni a tárcsákról a dzsuvát? A fékezés hatására úgy néz ki mintha kormos lenne vagy valami hasonló.
úgy szokták..attól függ milyen betét van benne..a gyárit pl tökig el lehet kptatni utcán még ott is jol fog..egy ferodó már a felénél nyikorog melegszik bassza a tárcsát és szorul..
Akkor még egy ok, hogy meglátogass
hát ezen most én is jót röhögök
Az a baj,hogy felénk csak egyenes útszakaszok vannak kivéve autópályára lehajtók na én ott szoktam "gyakorolgatni".
akkor EBC lesz... Majd gondoltam rákkulsz a fékemre hogy mikor lesz esedékes a cseréje... Mondjuk lehet a fékolajjal együtt kéne ezt is cserélni...
az volt nekem is, nem volt rossz, de EBC-t lehet én is kipróbálom olcsóbb mint a gyári 24000 az első szett
szopjálleegytalicskahalat